Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Logisztika okj nyári gyakorlat...

Logisztika okj nyári gyakorlat, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Milyen munkákat végeztetnek majd velem?

Vagy csak figyelnem kell mit csinálnak a többiek?

Gondolom rendes munkát nem adnak egy diáknak.


2016. máj. 23. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy hol töltöd a gyakorlati idődet. Van olyan hely ahova be se kell járni csak papíron jársz oda egyébként a gyakorlati napjaidat otthon töltöd és lazítasz.

És van olyan hely is ahol komolyan veszik, megtanítanak arra amire kell és van elvárásuk is.


Tőled függ hogy mit akarsz a jövőben. Ha csak azért mennél erre az okj-ra mert tudod hogy elcseszted az érettségid vagy esetleg ha nem vennének fel a felsőoktatási intézménybe, hogy addig is újraérettségizel és kijavítod az érettségi eredményedet akkor nyilván neked az lenne a kedvezőbb ha be se kéne járnod gyakorlatra. Viszont ha komolyan szeretnél ezzel foglalkozni akkor érdemes jól megválasztani a gyakorlati helyet, mert akár az okj elvégzése után munkalehetőséget is felkínálnak neked.

2016. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahol én voltam gyakorlaton, ott nagyon örültek nekem. Általános hozzáállás, hogy de jóó, egy ráérő diák, csináltassunk meg vele minden szutyok melót, amihez nekünk nem volt időnk, energiánk.

Rendet kellett raknom egy adatbázisban, végigtelefonálni mindenkit adategyeztetésre, majd kiértesítőket írni mérnökként és csak ezután kezdődött a műszaki feladat. :D


Valaki kicsit jobban jár, de szinte minden évfolyamtársam azt mondta hogy ő is ezt látta és igazuk is van.

2016. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet meghatározni, abszolút gyakorlatfüggő. Pl én nem csináltam/csinálhattam semmit, de mindenki mellett ott kellett ülnöm és figyelni mit csinálnak, segítőkészek voltak, jegyzeteltem a gyakorlatinaplómhoz, és általában nem kellett ott lennem egész nap, elengedtek legkésőbb délben, de papíron megvolt a 160 óra.

Egyik osztálytársammal kis feladatokat végeztettek, szigorúak voltak, reggeltől egészen a munkaidő végééig ott kellett lennie, borzasztó unalmas és nyomasztó volt.

De voltak olyan osztálytársaim, akiknek be sem kellett járni, bementek első nap, meg utolsó nap, lepapíroztak mindent, de egyébként otthon heverésztek.

Volt, akinek a gyakorlata a nyárimunkája volt.

Szóval ez tényleg nagyon helyfüggő :)

2016. máj. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!