Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan jöjjek ki jobban a...

Hogyan jöjjek ki jobban a munkatársakkal?

Figyelt kérdés
Most egy olyan csapatba kerültem, ahol megint csak senkit nem ismerek.. Az előzőben könnyű volt, ott ment a munka de a hülyülés is olykor itt meg akikkel dolgozom már korábbról ismerik egymást és megvannak én pedig ki vagyok rekesztve. Pár szót váltottunk de nincs kedvem megint ismerkedni meg ők sem nagyon kérdezgetnek.. A téma az, hogy ki hova megy nyaralni (én sehova), ki mit főzött, a párjával hogy vannak stb. Elejében kérdezgettem is de ennyiben maradt mert nincs nagyon közös téma. Unom már hogy velük kell lennem de próbálok pozitiv maradni és ezt nem kimutatni. Ide jön még az, hogy vannak gondjaim a privát életben amik elnyomnak és szerintem ez miatt is vagyok még inkább kedvetlen. Illetve már keresem a másik munkát mert ezen sajnos nem éri meg maradni pedig amúgy nem rossz.
2016. máj. 27. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Hát elég negativra sikeredett az irásom de lényegében szeretnék egy jó légkört ha lehet munkán, és ezért tenni is valamit ha tudok. Plaz egyik lányt anno kicsapták a suliból mert nagy volt a szája és beszólt akinek nem kellett volna. Én sem hagyom magam csak én csendes vagyok. Igy képzeljetek el minket :). Ja amúgy nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam (volt kisebb összetűzés) mert azt megtanultam nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni.
2016. máj. 27. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha járnak ki valahova kajálni, akkor menj velük. Néha egy doboz sütemény is csodákra képes.
2016. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A süti nem rossz ötlet de azzal a fizut meg kell várnom (500 ft az össz vészvagyonom). Csoki cukorka ilyesmi ez jó :)
2016. máj. 27. 11:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Szabadidőmben pedig a párommal vagyok. Ez az egyik dolog a privát életben ami nyomaszt: alig találkozunk a kötelezettségeink mellett.
2016. máj. 27. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!