Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munka, amit úgy...

Létezik olyan munka, amit úgy lehet végezni, hogy nem kell közben a munkatársakkal egy légtérben tartózkodni és jópofizni?

Figyelt kérdés

Kicsit antiszociális vagyok, nem szívesen beszélgetek olyan emberekkel, akiknek nem ugyanaz a hobbija, mint nekem. Gondolkodtam az elmúlt hónapokban a munkakeresésen, de mindig visszakoztam, mert a gondolat is zavar, hogy olyan közösségbe kelljen járnom, ahol más életvitelű emberek vannak. Tudom, ez beteges, de tizenéves korom óta emberallergiám van és utálok ismerkedni. Valami munkát mindenképp szeretnék, hogy ne kelljen a szüleim nyakán élnem, de sajnos minden lehetőség olyan, hogy csapatban kell dolgozni és mivel tudom magamról, nem vagyok valami nagy csapatjátékos, inkább valami egyéni munkát szeretnék.

Értelmes válaszokat szeretnék, nem szidalmazást és nem kérek olyan tanácsot se, hogy legyek nyitottabb. Egyszerűen nem tudnak érdekelni az emberek.


2015. aug. 16. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

De mostis emberektől kérsz tanácsot :)

Am szerintem menj el sírásónak, vagy kis standokban árusnak, úszómesternek, de ha végkép nem akarsz embert látni akkor neked nincs munka mert a főnököd akkor is ott lessz, mondjuk aszt senki nem szereti

2015. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező jópofozni, ez a lehetőség is van. És ezt úgy is el lehet érni, hogy nem tekintenek rád antiszocként. Van egy ilyen netes tréning is, ahol meg lehet tanulni, majd kikeresem neked. (Az gondolom nem érdekel, hogy hogyan tudnál ebből kijönni)
2015. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legyél vállalkozó, és végezzék az alkalmazottaid a munkát. Akkor nem kell az ügyfelekkel sem foglalkoznod. Egyéb munkakörben majdnem biztos, hogy találkoznod kell másokkal, sőt, alkalmazkodnod is hozzájuk. Még egy gyárban is kialakul a csapat, jobb helyeken pedig csapatépítő tréningek is vannak. A főnökök nem szeretik a magányos farkasokat, mert rontják a munka hatékonyságát. Dolgoztam ilyen emberrel, lehetetlen vele együttműködni, mert szabotálja a munkát azzal, hogy retteg odajönni hozzám ha valamit intézni kell.

Vagy alkalmazkodsz, vagy hajléktalan leszel idővel.

2015. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kihozzalak ebből?
2015. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
37%
Legyél traktoros.
2015. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy jópofizni KELL a kollégákkal? Nem KELL, csak LEHET. Ha nem akarsz, nem jópofizol, kész. Vezess metrót, villamost, vonatot, HÉV-et, ott a munkaidő nagy részében egyedül vagy a vezetőfülkében. Persze rohadt sok dolgot kell hozzá megtanulni nagyon rövid idő alatt, van olyan szabályzat, amin nem szóról szóra, hanem BETŰRŐL BETŰRE kell tudni, de megéri. És nem utolsó sorban, jól lehet vele keresni.
2015. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%-os egyéni munka nem nagyon van, de ezek talán közelítik a kritériumot: darus, mozdony-, villamosvezető, biztonsági őr, honlapkészítő, gyári szalagmunkás, író, reggeli újságkihordó vagy szórólapos, otthoni bedolgozó (internetes vagy összeszerelői munka).
2015. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például rendszergazda vagyok, a munkatársakkal csak akkor találkozok, ha valami problémájuk van.
2015. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Műfordító, író,festő ezeket lehet mind magányosan végezni. A kérdés csak az h mennyire értesz hozzá, be tudnál-e futni.
2015. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Távmunkában gondolkozz! Azt lehet tthonról végezni. Persze nem borítékolás, meg gyöngyfűzés, az többnyire átverés. Programozás, például. Azt lehet otthonról.
2015. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!