Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit tennél ha a főnököd...

Te mit tennél ha a főnököd nem közöl fontos információkat veled?

Figyelt kérdés
Az állandó kérdezősködés idegesítő lehet neki.
2016. jún. 4. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy cég, kérdezgettem kollégákat meg főnököt a céggel kapcsolatban, a cég jövőjével kapcsolatban, erre az volt a válasz hogy B+.


Eon alvállalkozók voltunk, 2015-ig szólt a szerződés, azóta semmi, én mondjuk fel mondtam, de azóta máshol vagyok.


Lehet süllyed a hajó nálatok.

2016. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyan információkat nem közölnek, ami a munkámmal kapcsolatos. Nem mondják el mit hogy kérnek tőlem, pl. nem is tanítottak be az elején, mintha nekem mindenről tudnom kéne mi hogy működik. Nem értem ezt. Úgy állnak hozzám, mintha már tudnám a dolgok mikéntjét.
2016. jún. 4. 18:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt szoktam neki mondani, hogy

"Bammeg -főnökneve-, ezt mért nem mondtad?"

2016. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most így azt mondanám hogy Magyarország, öcsém, mit akarsz.
2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezt még nem kérdeztem meg, hogy miért nem mondtad, de érzékeltettem. Erre nagyvonalúan közölte ha nagyon kíváncsi vagyok, akkor majd egyszer megmutat mindent. Nem tudom, hogy ezt direkt csinálja vagy ennyire nem veszi észre hol a hiány.

Aztán megtörtént a csoda elhívott bemutatni mindent (ehhez kellett azért jó pár hónap), de az a durva, hogy még ezen a bemutatón sem sikerült igazán jól átadnia az infókat.

Nem ez az első munkahelyem, eddig soha nem volt ennyire nehéz nekem senkivel.

2016. jún. 4. 18:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, nem tudsz mit csinálni.
2016. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást csinálni, ezt akartam írni.
2016. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Türelmes vagyok.

De attól még nem értem mire jó ez, és ez bosszant.

2016. jún. 4. 18:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Vagy pedig te magasabb szellemi szinten vagy mint ő, és ezt ő is tudja, nem akar neked bizonyos információkat átadni. Vagy süllyed a hajó, valamelyik ezek közül.


De hogy te intelligensebb vagy az biztos.


Pár sort írtál csak, lehet más is.


Közvetlen főnököd, vagy a nagyfőnök?


Ha közvetlen főnök lehet csak félti a pozíciót, és nem is akar nagyon neked információt átadni, emiatt.


Nem tudom ez érthető e vagy hogy szerinted amit írtam igaz lehet.

2016. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én főnököm ilyen. Már ott tartunk, hogy csak bejárok dolgozni, amit magamtól tudok, megcsinálom, de a többi nem érdekel. Van 3-4 igazán lojális talpnyalója, akivel együtt élvezi a rózsaszín életvitelét és ennyi.
2016. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!