Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy telik egy munkanapotok?

Hogy telik egy munkanapotok?

Figyelt kérdés
Minnél többféle munkakört szeretnénk látni az osztállyal.

2016. jún. 6. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Reggel ötkor kelés. Kaja dobozolás (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi). Le az edzőterembe hattól fél nyolcig. Nyolcra átérek abba a városba ahol melózok. Négyig bent vagyok. Utána haza, de fakultatív, hogy mihez kezdek. Hazajovok kaja. Majd az esti futás. Ennyi.

Grafikus szakma.

2016. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Raktári területen dolgozok, elektromos és benzines kéziszerszámokat illetve kerti gépeket gyártanak az összeszerelő részlegeken, minden kollégámnak 1 gyártósort(termék) kell vinni a műszakban, ami annyit tesz hogy biztosítani kell a szükséges alapanyagokat(burkolat, kapcsológomb, kábel, rugó, csavarok, matrica, speciális pótalkatrészek) Ezeket meghatározott időn belül kell az Operátorokhoz juttatni

Ezek az alkatrészek dobozokban érkeznek kínából, németből, lengyelből, illetve többek között Románia és Bulgáriából. Egy csavaros doboz pl 20e darabot tartalmaz, a rugó típustól függően érkezhet 4 ezresével de ezresével is. Szóval minden nagy tételben, és ezeket cikkszám szerint tárolni kell az adott polc helyén.

2016. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könyvtáros vagyok. Jelenleg egy iskolai könyvtárban dolgozom. Most a tankönyvekkel való foglalkozás tölti ki az időm nagy részét. Visszaszedem azoktól a diákoktól,akik a könyvtárból kapták, kiszámolom, mennyit kell szeptemberben kiosztanunk, nyilvántartásokat készítek róluk. Tanév elején az újonnan kapott könyvekkel együtt segítek kiosztani a tankönyveket. Egyébként könyveket kölcsönzök, visszaveszek, kötelező olvasmányokat, tanuláshoz szükséges könyveket. Segítek a tanároknak, ha valamilyen témában szakirodalomra van szükségük. Időnként kapok új konyveket, akkor azokat felviszem a könyvtár számítógépes rendszerébe. Ha az iskola történetével kapcsolatban van valakinek szüksége valamilyen infóra, akkor is hozzám jön. Tartok könyvtári órákat is, ahol azt tanítom, magyarázom, hogyan működik egy könyvtár, hogyan kell használni. Dióhéjban ennyi:).
2016. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Reggel 6-kor kelek, elvégzem a reggeli teendőket, eszek, pakolok magamnak ebédre valót, bepattanok a verdába és 7-re bent vagyok a műhelyben. (Autótechnikus vagyok)

Itt egy laza fél órás kávézás, beszélgetés következik, a főnök elmondja mi várható az adott napon, stb... Ezután pörög a meló egészen délután 5-ig, utána irány haza. Itthon egyből kajálás következik, utána változó. (Házkörüli munkák, saját autóm karbantartása, vagy csak pihi).



Elég változatos munkám van. Mindig más problémát kell megoldani. Gyári munkát nem tudnék elképzelni magamnak...


23/f

2016. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bemegyek, 7-9 ig valamikor, amikor sikerül...délelőtt riportokat írok, vagy dokumentumokat "lektorálok", folyamatokat találok ki, délután elmegyek kritizálni emberek munkáját v megyek őket bacogatni, hogy miért nem csinálták meg a melót (a.k.a auditálok és számonkérem a hiányosságokra hozott intézkeféseket) ... Néha kísérgetem a látogató vevőket és levelezek velük
2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja QMS mérnök vagyok
2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kimegyek a placcra, várom a kuncsaftokat
2016. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szemelyi asszisztens vagyok

6kor kelek, reggel kondi

9kor kezdodik a munkaido de a fonok csak 10 utan szokott beesni, ugyhogy ha kesek sosem gond (nemcsak hogy nem tud rola, de mondta is hogy oke)

amig meg nem erkezik reggelizek, feszbuk, emailek, gyakorikerdesek, elmosogatok, fogat mosok es elkezdek dolgozni

mikor megerkezik en mar nagyban produkalom a munkat ;)

telefont emelgetek, emaileket irok, szerzodeseket gepelek, utazasait szervezem, kocsiszervizt intezem, online vasarolok neki ezt azt, vagyis a kavefozesen kivul szinte mindent megcsinalok neki

nem veszek ki ebedszunetet, a hozott kajamat eszem itt az asztalnal, majd megint mosogatas fogmosas...

5kor elbucsuzom es hazamegyek

pakolaszok, intezkedek, vacsoranal neha megnezek egy reszt a kedvenc sorozatombol, keszulok a holnapra, kiteszem a kondi ruhat, megcsinalom a holnapi reggelit aztan 10korul agyiko

2016. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Könyvesbolti eladó vagyok. Hétkor kelek, nyolckor elindulok munkahelyre. 9 előtt takarítunk, kasszát számolunk. Kasszatársammal váltjuk egymást, hol egyikünk van bent, hol a másik van kint és segít a vásárlóknak. Ha jön áru, kipakoljuk. Ha nincsenek, rendezgetjük a polcokat. Este nyolckor meg zárunk.
2016. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy büfében dolgozom,nagy forgalmú út mellett.

Rengeteg bunkó emberrel találkozom nap mint nap.

2016. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!