Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy árufeltöltőnek mondjuk a...

Egy árufeltöltőnek mondjuk a teszkóban pontosan milyen feladatai vannak? Hogyan telik ott egy munkanap?

Figyelt kérdés
mit kell ott csinálni? Kell hozzá sok ész? És ha máshova megyek árufeltöltőnek nem a teszkóba?

2014. dec. 17. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén.. szerinted milyen ész kéne hozzá?

Feladatai: pakolsz

Munkanap: Megdolgoztatnak a béredért.. és vagy csinálod amit mondnak, vagy megy a helyedre 100


Árufeltöltőnek a diákok mennek, vagy az akinek olyan kevés a képzettsége, hogy máshova nem kell...

Általában mindenhol ilyen...

2014. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Tesco. Nalunk igy hivják,remélem nem vesznek fel ilyen ostobát,mert igy is elég hülyének nézne minket...
2014. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, kihagytam, hogy vannak akik azért dolgoznak ott mert sajnos a munkakörükben nem találnak munkát..
2014. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen is kell szakképzettség egy árufeltöltőnek is, legalábbis előny. És nemcsak árufeltöltésből áll a munkakör, hanem leltározásból, áruleértékelésből (sárgázás), akciós termékek kiválasztásából, selejtezésből, polccímke nyomásból, stb. Gyakorlatilag az egész adott osztály teendőit neki kell ellátnia, úgyhogy nem nagyon lehet unatkozni (egy volt tescos)
2014. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én kb. 5 éve diákként főiskola mellett dolgoztam egy bp-i tesco-ban árufeltöltőként.

komolyan mondom, olyan buta emberekkel még életemben nem találkoztam előtte. a felnőtt munkatársak többsége egy kisgyerek értelmi szintjén volt, tehát nem hinném,h túl sok ész kéne hozzá:)

persze nem biztos, h vidéken is ilyenek a tescok.

amúgy nekem a polcokra kellett kipakolni, a raktárból kihozni az árut, néha felsöpörni néha, polcokat igazgatni.

2014. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!