Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz szerintetek ha 28- évesen...

Gáz szerintetek ha 28- évesen szállodai recepciós vagyok? Sokan dolgoznak projekt menedzserként vagy vezető beosztásban a koromban

Figyelt kérdés

Sokan dolgoznak projekt menedzserként vagy vezető beosztásban az én koromban és azért is érzem gáznak, mert az összes kollegina 22-23 éves.

Én 23 évesen kimentem Angliába, hogy most tudjunk házat venni és nagyon örülök is neki, de szeretnék én is valamiféle karriert és valamilyen értelmesebb munkát, amikor úgy érzem teszek is valamit a világért. Egyetemre kellene mennem,de nem tudom mit tanuljak.


2016. jún. 17. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a magyar realitás az az,hogy a nagytöbbség próbálja kihúzni fizutól-fizuig,bármilyen munkát bevállalva azért hogy ez létrejöhessen.

te ott ellébecolsz,megvan a kis pénzed,sokan ezzel elégedettek lennének és az élet más területén szerzik meg azt a fajta elismerést,visszaigazolást ami kell az önbecsülésükhöz vagy énképükhöz.

pl sport.

2016. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van! Nekem is voltak nagyon rossz munkáim, meg hogy nem is volt munkám, úgyhogy örülök is neki nagyon. Csak néha elbizonytalanodom,de majd kitalálok valamit.
2016. jún. 17. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy mások mit dolgoznak?

Szereted ezt a munkát? Szívesen csinálod? Jól érzed magad a kollégáid között? Megélsz a fizetésedből? Megkapod rendesen a szabadnapokat?

Akkor van gáz, ha olyan munkát végzel, amit utálsz és még ki is használnak, és nem váltasz.

Én 30 elmúltam, és én sem vagyok vezető, de nem is lennék alkalmas rá igazán. Én jobban szeretek a háttérben dolgozni.

2016. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! igen szeretem és jó munkahely. A főnökkel a többieknek van baja, de délutános létemre senkivel sem találkozom a főnökségből csak néha. szóval nyugtom van. hogy megélek e fizumból az most fog kiderülni, mert vasárnap költözünk saját házba és onnantól lesz saját rezsi. Eddig családdal laktunk meg külföldön. sosem fizettem teljes rezsit magam után. :P Igazatok van csak picsogok itt mikor jó helyem van. Csak ugye szeretnék valami értékeset is csinálni, de az elsőnek igaza van majd meló mellett keresek valamit ha már lezajlott a felújítás stb. :)
2016. jún. 18. 08:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vezető beosztású fiatalok és vannak olyanok is, akik egyáltalán nem is dolgoznak, vagy csak fizetéstől fizetésig élnek a helyi kisbolti fizetésükből. Előbbiről lehet többet hallasz, pedig utóbbiból is van bőven. Te a kettő között helyezkedsz el.

Ha megélsz a pénzedből és szereted a munkádat, akkor kár ezen gondolkozni, bár ammondó vagyok, az ember sose elégedjen meg a jelenlegi helyével, ne kényelmesedjen bele. Keresd a feljebb jutás lehetőségét. Ezt viszont nem úgy fogod megtalálni, hogy felmondasz és elkezded keresni a csodát.

Ahhoz, hogy valaki fiatalon vezetői posztot kapjon a tanultság és/vagy kapcsolatok mellett egy rakás szerencse is kell.

2016. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Felmodani nem akarok. Csak érdekelt, hogy ki mit gondol ha pl elmondom, hogy recepciós vagyok. Nem-e gáz?!
2016. jún. 18. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Más meg ilyen idősen lehet hogy bolti eladó. Az se lenne gáz. A munka sose gáz ha szereti csinálni az ember és el is tudja tartani magát belőle.
2016. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a világért akarsz tenni és értékes munkát akarsz végezni a projektmenedzser és valami kamu kisfőnöki poszt pont nem alkalmas erre :)Ha holnapra mind elvinné őket az ufo, észre se venné senki a hiányukat :D
2016. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igaz :D
2016. jún. 18. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak vezetőként tehetsz valami pluszt. Én például a háttérből rengeteg időt nyertem a mostani munkahelyemnek csak azért, mert értek valamihez, amihez a többiek nem, és ezt volt lehetőségem megmutatni. A főnököm kijelentette, hogy ő nem is akar érteni hozzá, szabad kezet adott. :-) Nem vagyok vezető, háttérben dolgozom, de nagyon is értékes dolgot adtam hozzá a céghez. :-)
2016. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!