Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Beszéltem a fickóval, napi 10 óra munka, 1 szabadnap jár egy héten.

Egészségügyileg sajnos nem vagyok a topon még (most vagyok javulófélben), így nem tudom, hogy menne-e a heti 60 óra 1 szabadnappal. Pláne vacillálok, mert esélyem van egy másik (telefonos, 4-6-8 órás állásra). Ha az sem jön össze, talán könnyebb lenne, ha elmennék takarítani napi 4 órába.

Ti mit gondoltok? Aki volt recepciós, mennyire pörgős munka? Illetve aki takarított, mennyire megterhelő 4 órában takarítani?

Ti a helyembe (jelenleg nagyon alacsony állóképesség) ti melyiket választanátok a 3 közül?

Sajnos nincs a környezetemben olyan, aki rendes tanácsot tudna adni, így minden vélemény érdekelne.



2015. máj. 31. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, rabsszolga munka ennyiért, és nem vállalnám. De amíg leírtam, legalább öten jelentkeztek erre az állásra, mert a szükség már csak ilyen

A telefonos munkák elég kemények tudnak lenni, a takarítás testalkattól függ. Ha jó formában vagy, akkor nincs gond.

2015. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkori rabszolgaság, ráadásul egy arabnak tuti ne melózz. Ráadásul éhbér. Szóval ne.


Alacsony állóképességgel (persze jó lenne tudni ami a problémád?) maximum a telefonost, de azt is csak akkor ha kimagasló képességed van a kommunikációra, és a telefonálásra.

2015. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az arab nevet először észre sem vettem. Amúgy tényleg elég alacsony fizetést kínálnak. Felénk még elmenne, de Budapesten..

A másik meg,hogy az elvárás a 8 osztály?? Ilyen munkákra még Mucsaröcsögére is szükséges a nyelvtudás.


Inkább a telefonos..de előttem jól leírták.

2015. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért dolgozni még 40 órában is rabszolgamunka, nem hogy 60-ban. Nem vállalnám el, legfeljebb a duplájáért. Undorító, ami ebben az országban folyik.


Olyan munkától, amit "telefonos munka" címen hirdetnek, én alapból tartózkodom, ezeknek a 98%-a arról szól, hogy idegen embereket zaklatsz, hogy nem akarják-e megvenni ezt vagy azt a szolgáltatást, és csak akkor kapsz normális fizetést, ha x számú embert rádumálsz, hogy vegye meg.


Takarítás napi 4 órában még gyenge állóképességgel is kibírható. Ráadásul rengeteg szabad időd marad mellette, akár jobb állást keresni, akár tanulni és képezni magad. Hacsak nincs szükséged annyi bevételre, amiből egymagad meg tudsz élni, akkor én a takarítást választanám.

2015. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak. Magam is így gondoltam, nagyon nem szimpatikus a dolog. Valószínűleg a telefonos állást fogom választani (bár kevesebb pénz, de annyit keresnék vele, mint a takarítással, és napi 4 óra munkaidő).

Csak sajnos itthon ne vacilláljak, fogadjam el, ki lehet bírni, mert 120.000 ft szerintük sok. Szerintem is, csak nem ennyi munkáért, ilyen beosztásért...és emellett semmi másra nem lenne időm (pl tanfolyam, ügyek intézése, stb)-ahogy az egyik válaszoló írta.

2015. jún. 1. 20:02
 6/8 anonim válasza:

31-5=26

26*10=260óra 120000/260 =460

460FT/ó Minimál órabér + csicskázások

2015. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

120 ezret keresek napi 8 órában úgy, hogy 6-ot csak állok és beszélgetek a munkatársaimmal.


hanyagold ezt a melót, főleg arabnak ne melózz.

2015. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, tanácsot! Nem vállaltam el az állást. Próbáltam vele alkudni: heti 40 óra, 2 nap szabadnap-erre a reakciója: "úgy is lehet, de akkor azt levonom a fizetésedből"... Fizetésemelésről pedig hallani sem akart.

Még egyszer köszönöm mindenkinek a tanácsot!

2015. jún. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!