Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Költözés Budapestre munka...

Költözés Budapestre munka miatt, probléma lent?

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnék költözni a jövőben a párommal, mert itt nem sok állást találunk az alföldön, viszont van egy 3 éves kan kutyánk. Szeretnénk magunkkal vinni, mert nem azért vásároltuk, hogy 3 év után menhelyen kössön ki. Már állást találtunk is mindkettőnk számára (egyébként vidéki emberként meglepően több a lehetőség BP-n mint itt.. ) így az albérletkeresés is elindult. Találkoztam kiadó házrészekkel kerttel 70-80e ft körül, de nem hiszem, hogy kutyát is lehetne ott tartani, bár nem biztos. Szerintetek milyen megoldás lehetne erre a kutya témára?

2016. jún. 18. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon nehezen és valószínűleg jóval drágábban találtok olyan helyet, ahova mehet a kutya is, eseteg körülnéztek Pestről kicsit kintebb, ahonnan még be tudtok járni naponta vagy kerestek valakit az ismerősök közül, akihez lepasszolhatjátok a kutyát.

Pesten sokkal több a lehetőség, viszont ennek ára van.

2016. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te Pesti vagy? Ismerős eszembe jutott nekem is, csak nem akarom másra ráerőltetni a kutyát. Nem tudsz esetleg olyanról, hogy Pesten van fizetős kennel vagy valami hasonló? Annakidején nem számoltam ezzel a költözős dologgal, de tényleg aki nem ismeri az alföldöt, vagy van egy jó munkahelyed ami elkísér örök életig vagy nyűglődés az élet.. sajnos..
2016. jún. 18. 16:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen helyek vannak ami közel van pesthez? Egyedül szigetszentmiklóst ismerem azon kívül nem nagyon vagyunk jártasak arra. Ezen kívül eső helyekről pl, mennyi idő lehet eljutni a munkahelyig? Főleg a 18. került érdekelne és a környéke
2016. jún. 18. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahol nem lehet állatot tartani azt bele szokták írni a hirdetésbe. Biztos lesz megfelelő ház.

Jól meg kell nézni milyen a bérbeadó. Nehogy az legyen hogy először jöhet a kutya utána meggondolja magát és vita legyen.


"nem azért vásároltuk, hogy 3 év után menhelyen kössön ki"

Állatbarátként ez egy kicsit fájlt. Jobban hangzana helyette a "mert nagyon szeretjük".

2016. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de már Pesten lakom 6 éve hasonló okokból, mint amilyenek miatt ti is költöztök. Az, hogy honnan hova mennyi idő beérni, ahhoz kell ismerni a pontos kiindulási és érkezési helyet, mert hát Budapest igen nagy, de még mondjuk a 18. kerület önmagában is elég nagy. Amúgy a 18. kerületben lehet találtok valamit, lessétek meg a 16-ot is, meg a 17-et is. Budapest környéki olcsóbb helyekből pedig rengeteg van: Maglód, Monor, Vecsés, Üllő és igazából fogsz egy térképet és ezen a környéken minden.
2016. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Nézelődni fogok!
2016. jún. 18. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
facebookon rémlik, hogy láttam állatbarát albérletet, egyébként nem biztos, hogy könnyű lesz, de még mindig jobb, mint ha gyereketek lenne...
2016. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most belevetettem magam az albérletkeresésbe, háát.. lakásba nem akarunk menni mert nagytestű a kutya, házrész meg alig van.. 150e ft körül már van kertes ház.. de az nem a mi fizetésünkhöz van szabva nem tudom mi lesz a bölcs. Annak akarok utána nézni, hogy nincs-e ilyen kennel albérlet ahol a kutyát lehet tartani külön.. itt alföldön van hasonló ahol csak a kutyát lehet tartani és fizetsz az ottartásáért de nem gondozzák
2016. jún. 18. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

na de milyen lesz ez a kutyának?

úgy nem tudjátok a házrészt kivenni, hogy társultok még valakikkel?

2016. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!