Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak most, hogy...

Mit csináljak most, hogy kirúgtak és sehova nem vesznek fel? (kereskedelem)

Figyelt kérdés
Kirúgtak a munkahelyemről, ahol a gyakorlatomat végeztem, mert 10-11 éves vagyok testileg, kevesebb 40 kilónál és nem vagyok jó munkaerő. (inkább semmilyen) Most 100%, hogy megbuktam, vagy keríthetek helyet, ahol lepapírozzák? Utána átmegyek másik szakra, amit szeretek, de még hátha van esély. Vagy nincs? Semmit nem tudok már csinálni? A testemről nem én tehetek.

2016. jún. 20. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Esély egyenlőség minisztériumnál érdeklődj . Másrészt érdemes a szervezetet felerősíteni , életmód speciális étrenddel , tréningekkel kineziológussal .
2016. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem menne egy nyári szünet alatt. :/
2016. jún. 20. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a munkaköröd megköveteli, hogy erősebb fizikumod legyen, akkor nem nagyon tudsz semmit tenni. Nem tehetsz róla, hogy ekkora vagy, de a munkáltató sem, hogy nem vagy alkalmas. Keress olyan munkát, ahol a testalkatod nem releváns.
2016. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már rájöttünk, de, hogy bukás nélkül át tusjak menni, kéne a papír. :/
2016. jún. 20. 20:39
 5/8 A kérdező kommentje:
*tudjak
2016. jún. 20. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a pontos probléma? Nekem valahogy nem jött át, az egész. Hány éves vagy egyáltalán? Igen a fizikai munka az hidd el, hogy még az erősebb fizikumú emberek számára is megterhelő, és még rátesz egy lapáttal, hogy általában 3 műszakos munkarend a többsége. Próbálj keresni valamilyen irodai munkát, vagy könnyű fizikai munkát, azért akadnak olyan is csak a többségük olyan monoton, hogy nem sokan bírják csinálni emiatt azt sem. Egyébként nincs itthon könnyű helyzetben senki sem, és csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj minél később belecsöppenni a munka világába, tanulj amíg tanulhatsz mégha rossz érdemjegyeket is szerezve, de hidd el amilyen munkabérek itthon vannak, visszasírod hamar az iskolát.


Meg mi ez az igazolásos kirúgás? Ezt sem értem többek közt

2016. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A korom, ha kell privátban leírom, de nem szeretem kiírni, még anonim helyen sem. Szakközépiskolai gyakorlaton voltam. Nem akarok még dolgozni, tanuló vagyok, de ezt meg kellett volna csinálni- Azt kérdeztem, hogy tudok-e helyet keríteni, ahol leigazolják? Így értettem.
2016. jún. 21. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit igazoljanak le? Ha eddig dolgoztál egy helyen az ott töltött napjaid le kell hogy igazolják. Nem csúszik le a Dunán egy fél éves-éves szakmai gyakorlat. Legrosszabb esetben kell kerítened egy új helyet ahol tanulóként alkalmaznak a továbbiakban.
2016. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!