Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi Budapesten középfokú...

Mennyi Budapesten középfokú végzettséggel az átlag nettó fizetés?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgám van, főiskolán passziváltatok fel akarok menni dolgozni, mire lehet számítani nagyjából? Tudom munka jellegétől is függ, de ha nem a MC donaldsra gondolok hanem attól kicsit jobbra mire számíthatok?

2016. jún. 20. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Milyen skilljeid vannak még, és milyen nyelven beszélsz? Nézz körül az álláshirdető portálokon, call centeres, adminisztrációs, banki back office, reptéri hostess munkák is vannak. Attól függően, mit tudsz még felmutatni, havi 2-300 ezres fizetéssel találhatsz normális állást. Nem zárnám ki a külföldi szerencsepróbát sem a helyedben.
2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ne hülyítsd már szerncsétlen kérdezőt! Érettségi + 1 db középfokú nyelvvizsga = 0. Igen, külföldre mehetsz mosogatni.
2016. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyelore akar fizikai munka is erdekel, mivel kb egy evrol van szo. Van szamitogepes magas foku ismertsegem, tiz ujjas gepirast tanultam 2 evig iskola szinten, majd orszagos versenyen indultam belole, foiskolan megtanultuk mar pptk szerkesztese, hivatalos levelek megfogalmazasa, formalitasa stb.


Egyebkent utolso valaszolo szerintem el vagy tevedve az elettel, szegeden sok szaktars, foiskolas, egyetemistak, vegzettek alig talalnak rendes munkat hiaba a diplomajuk.. Szimpla kerdest tettem fel, mire lehet szamitani ennyi. Koszi

2016. jún. 20. 21:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudnek kulfoldi munkat angliaban, ejszakai munkarendest 11 fontert, de egyelore pesten probalnek szerencset, lakotarsas alberletben. Ismerettseget is jo volna szerezni, stb. + kakukktojas vagyok az orvos dinasztia csaladomban, csak en nem mentem orvosi palyara, ezzel jeleznem, hogy egyelore nekem jobb itthon, mint kulfoldon, csak a magam laban akarok megelni.
2016. jún. 20. 21:44
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Gépírás, PPTk szerkesztése, hivatalos levelek megfogalmazása. Értesz valamihez amit általános iskolába nem tanítanak?
2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6:nalunk a titkarno ezzel 140-et keres...es nem is fiatalka:)
2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5/7


Pl. azt, hogy iskolábaN. Téged nem tanítottak meg általános iskolában helyesen írni? Ennyire frusztrált az életed, hogy itt próbálod kiélni magad? Szomorú vagyok miattad most, hidd el..

2016. jún. 20. 22:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a pályakezdők kevesebbre számíthatnak, itt nálunk egy informatikus-könyvtáros 120 nettó körül keres, vagy picivel többet. 100-110e ft nettóra a munka jellegétől függően már azt mondom, hogy rendben.
2016. jún. 20. 22:05
 10/14 anonim ***** válasza:

"nalunk a titkarno ezzel 140-et keres...es nem is fiatalka:)"


Igen, titkárnő 10 év tapasztalattal ennyit keres.

2016. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!