Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Átlag fizuk, megfelelő bérezés...

Átlag fizuk, megfelelő bérezés - bél tudok ezekről tájékozódni?

Figyelt kérdés

Egyes szakmák tudás szinthez kötött fizetései érdekelnek. Sajnos a cégek nem hajlandóak megmondani, mennyit lehet kérni. Nekem meg kellene a pénz, mert pénz nélkül nem tudom azt az alapot megszerezni, ami kell a családomnak. A jelenlegi munkahelyen túlórákat elvárják, de nem fizetik. Elegem van, de nem tudom mennyit kerhetnék máshol azért, amit csinálok. Sajnos önbizalmat és önértékelést nem sikerült elsajátítani eddig.

A jelenlegi munkahelyen vissza fejlődök, frusztrált vagyok, sosem kapok elismerést. De 550bruttót fizet funkcionális teszternek 5 év tapasztalatra. Vajon máshol lehet többet kérni? Vagy megéri váltani a szakmai fejlődés miatt?



2016. jún. 27. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Én itt szoktam, és nálam reálisan is mutatja az összeget a beállított adatok alapján: [link]

2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És a másik kérdésre válaszolva igen, megéri váltani pár év után, mert általában így érnek e több fizetést az emberek sajnos manapság a legkönnyebben. :/ Esetleg a tapasztalatod és szaktudásod miatt még az is lehet, hogy ha felmondasz, felajánlanak ott neked is emelést.

Ez elég gyakori manapság, és a versenyeztetni nem csak a munkavállalót lehet, de a cégek is versenyeznek a jó, tapasztalt munkaerőért. Szóval hajrá. :)

2016. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor átlag bért kapok. Pedig kidolgozom a belem. Érdemes váltani.
2016. jún. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!