Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes a Pull & Bear-ben...

Érdemes a Pull & Bear-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a Pull & Bear-ben dolgozni, de nem tudom, érdemes-e. Nekem az Alle lenne a legközelebb és ott szeretnék kezdeni, mint eladó vagy kasszás. Van lehetőség az előrelépésre?

Hány órát kell dolgozni? Mennyi a havi bruttó bér? Egyéb juttatások vannak? Akinek van tapasztalata, ossza meg legyen szíves.

Köszönöm!



2014. nov. 3. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Szereted nézni a sok swagyolopáwát akik ott költik anyuci meg apuci pénzét?


Amikor én dolgoztam sportboltban eladóként akkor kicsit több volt a bruttóm mint a minimálbér, 8 vagy 12 órában dolgoztam, cafeteria volt de nem sok, előrelépési lehetőség nem nagyon volt.

2014. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól van látom nem sikerült értelmezned a kérdést de azért köszi! ;)
2014. nov. 4. 02:13
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Most miért is nem? Sportbolt vagy páwabolt majdnem ugyan az...

Akkor ásd el magad.

2014. nov. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látom neked sincs sokkal több eszed egy páwánál. Lehet te magad is az vagy, egy látens páwa, csak nem vállalod fel.
2014. nov. 4. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem így működik, hogy kiválasztod a kedvenc boltodaz, ráadásul a hozzád legközelebb esőt. HA felvesznek sem biztos, hogy figyelembe veszik azt, hogy melyik esik hozzád közel. Én New yorkerben voltam, ott jobb esetben adnak egy térkép szerűt, ahol beikszelsz 5-6 üzletet, ahova a legegyszerűbb eljutnod, és ott se a legpraktikusabb csak a légvonalban közelieket mondani, hanem pl. ha a kettes metró vonalán laksz, akkor azon karikázz, hiába néz ki messzebbnek. Viszont ha metróközeli vagy, akkor arra is számíthatsz, hogy a kieső boltokat sózzák rád, mert "úgyis előnyben vagy" azzal szemben, aki 2 átszállással jut el mondjuk Újpest központra. Na de ezek már csak a részletek, alapból bekerülni sem könnyű bármelyik üzletbe mert rettenetes nagy túljelentkezés van, illetve szeretnek felvenni rokonokat barátokat. Ha úgy is esik, hogy "külsőst" néznek, akkor van valós esélyed, ha min. középfokúd van angol/németből, és lehetőleg van pár év gyakorlatod. Ameddig nem vesznek föl, én elvégeznék a ruházati eladóin kívül egy boltvezetői OKJ-t is, mert az is esélynövelő. Addig meg nézegesd a pull&bear karrieroldalát, de én még kiválasztanék a helyedben 4-5 másik üzletet is, ami egy kicsit nagyobb, c&a, new yorker típusúakat, és azoknak a karrieroldalát is nézném, hogy van-e felvétel, mert így, 1 boltra lekorlátozva elég kicsi esélyed lesz. Amúgy a fizu a legtöbb ilyen üzletben a szakmunkás minimálbér, ami bruttó 114 ezer, ebből amit kézhezkapsz, az kb. 74 ezer. Kisebb boltokban van jutalék is, de ezekben nehezen szokott annyi összejönni, amennyit elvárnak.
2014. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes hozzászóló

Sokat segítettél! Köszi szépen! Azt hiszem még egyszer átgondolom, hogy érdemes e 74 ezer forintért ennyit bajlódni...

2014. nov. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!