Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az első napja egy...

Milyen az első napja egy kezdő gépészmérnöknek?

Figyelt kérdés
Milyen? Szívatják?

2016. jún. 27. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem katonaság, és nem is általános iskola 7.osztálya.

Az első hetekben szépen sorban megismertetik a leendő kollégákkal, és a futó munkákkal.

2016. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bővebben kérhetném?
2016. jún. 27. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hova kerül? szalag mellé vagy a mekibe krumplit sütni.
2016. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@#3

Szerintem kevered a bölcsésszel

2016. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bővebben? a kérdést is lehetett volna bővebben...

Egy biztos: nem szívatják.

2016. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ment a piros kéz mindenkinek!


Értelmes válaszokat!

2016. jún. 27. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

itt pirosozol? jaa, hogy infantilis gépészmérnök vagy, vagy csak infantilis senkiházi, nem is mérnök.


Akkor szétröhögik magukat a leendő kollégáid rajtad az első napon. Remélem, segítettem végre, ha már az 1.-gyel nem tudtam és lenulláztad, baromállattya.

2016. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen lenne?

mint bárki másnak.. az első napok/hetek stresszesek általában mindenhol, fogalmad sincs róla, hogy mit csinálj konkrétan, a hogyanokkal is baj lehet, mindenhol ki kell tanulni kb, hogy az adott mit munkahely mit és hogyan akar csinálni, erre nincs egy általános recept, de a tudásod remélhetőleg segít majd abban, hogy ezeket a speciális dolgokat ügyesen összetedd akár már a legelső alkalommal. Nem túl biztató válasz, de ha jól beletanulsz, 1-2 év után kisujjból kirázod, hogy miket kell csinálni és te fogod furcsának találni ha valakinek ez újként nem egészen nyilvánvaló.

Persze mindig vannak munkahelyek ahol megbecsülnek minden tagot, csak ez nagyon kevés, illetve nehezen lehet rátalálni.

De egyébként elsőnapon mindenképpen légy kedves, és kérd, hogy tájékoztassanak arról, hogy mit kell csinálnod, ha már ezen a kérdésen is fennakad a főnök, hogy ''mi az, hogy nem tudod, hogy mit kell csinálni'' akkor hagyd ott a francba. A tájékoztatás a pontos munkaleírás mindenhol - munkajogilag - kötelező.

[Mert egyébként a munkáltatók és sajnos főleg Magyarországon szeretik dilemmába hagyni az új emberek a feladataikat illetően, 'ő is hadd szenvedjen, míg betanul' hogy mit is kell csinálni vagy hogyan. röviden ennyi.

2016. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy nagyjából leírná valaki egy kezdő napját.


Mit csinál, hány emberrel kommunikál


Aztán egy 5-10 éve pályán lévő napját

2016. jún. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!