Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Friss jogosítvánnyal, lányként...

Friss jogosítvánnyal, lányként mennyire nehéz elhelyezkedni kamionosként?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg, de én tökre szeretnék kamionos lenni, én élvezném is. :D Még nem jutottam el a jogsis részhez, de azért érdekelne így előtte, hogy mennyire nehéz munkát találni nulla tapasztalattal? A jogsin és az érettségin kívül kell még valami?

2016. jún. 28. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Kamionosokból hiány van
2016. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Sok volt az euro truck simulator? XD

Egyébként szerintem el tudsz helyezkedni, ha oda kerül a sor, és nem hinném, hogy kell más.

2016. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Hujj, ilyen leány kéne nekem:))

Biztos alkalmaznak, ha ügyes vagy, és kuriózum leszel, csak vigyázz magadra.

Gondold meg, mert egy életforma.

2016. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Emberek ***** válasza:
Annyira nem lesz nehéz munkát találni, egész európában alig vannak kamionos jogsival rendelkező hivatásosok. Pályakezdőként biztos több helyre kell beadnod az önéletrajzod, de ettől eltekintve szinte garantált állásod van még így is
2016. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélem azt tudod hogy nem egy egyszerű dologra vállalkozol:D Apám kamionsofőr, van hogy hétvégén is szükség van rá és kiküldik, húzósabb napokon majdnem 20 órát dolgozik, bár igaz hogy néha megússza egy pár óra melóval is, a lényeg hogy tényleg jól gondold át ezt, nem olyan egyszerű dolog egy akkora monstrumot vezetni:D
2016. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

hogy a p*csába dolgozna 20 órát egy kamionos? Max 15 órás munkaidő van, de az is a 13 alap hosszabbítottja, nem mellesleg napi vezetési idő csak 9 (bővítve 10), szal nemtom mit csinál még 10 órán át, betonozik is gyorsan?


Mellesleg a waberers akármikor felvesz, 2-3 hétre kiküld 1 oktató járatra aztán meg kiküld egymagad a nagyvilágba. Nem rossz ez, így tanul bele igazán az ember. Elkövetsz esetleg néhány hibát, nekimész ennek-annak, de nem számít náluk, a lényeg hogy vidd az árut és kész. Én is ott kezdtem, most váltok másik céghez.


És hogy lány vagy vagy nem nem számít, de arra azért számíts hogy qrva sokan akarnak majd meghúzni, ha kicsit is jobban nézel ki, úgyhogy ne nagyon illegesd magad , nehogy egy román álmodba rádmásszon :D

2016. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem folyamatosan 20 órát vezet.. Akkor úgy mondom hogy akár ennyi idő is el tud telni attól kezdve hogy elmegy otthonról, addig míg haza nem ér, persze hogy ebből sok időt számítson az ember ahhoz is míg megrakják az autót, és míg leszedik a szállítmányt, a tiszta vezetés legrosszabb esetben is talán 6-8 óra lehet oda-vissza
2016. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy cégek vesznek fel kezdőknek. Tény, hogy nem tipikusan női foglalkozás, de azért ma már nem is olyan ritka, hogy kolleginával találkozik valahol az ember.


Inkább a tisztálkodással lesznek gondjaid, kevés a parkoló és még a WC léte sem magától értetődő egy - egy parkolóhelyen, nemhogy a zuhanyé. Elég spártai a dolog

néha.


Elég stresszes, percre ki vagy számítva, nagy értékért felelsz, a fél világ rád vadászik, téged vegzál (rendőrök, vámosok, bunkó főnökök, rablók - tolvajok, alkalmi partnerre vadászó .uzik a parkolóban, fosztogatók, migránsok stb.), szoros menetidők, kevés parkoló, magas büntetések, vezetsz heti 3000 km - t és még mellette el kell látni magad is. Itt egy 12 órás munkanap rövidnek számít, kutyául el lehet fáradni néha. A vezetés lényegében a legkönnyebb az egészben.

2016. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

utolsó: te valahogy qrvára negatív ember lehetsz, mert most mi a fsznak kell ilyen hülyeségeket írni? Ha így is van, miért csak ezt látod? Ezek nagyon elenyésző dolgok, a kamionos ideje nagy részében csak vezet élvezi a tájat, zenét hallgat stb... amit te írsz az meg úgy az 1 %-a az egésznek.


Ne hallgass az ilyen hülyékre, én is csinálom, vannak ilyenek is tény, de amúgy meg az egész meló rohadtul nyugis, ha te mindent jól csinálsz a főnök nem fog szivatni, ha a főnök baxogat akkor mondod neki hogy ha nem szál le rólad hazafordulsz és beledobod a kulcsot a tankba, ha késel akkor késel, ez van, satöbbi....


Ez egy iszonyatosan jó állás arra, hogy kiegyensúlyozott és stresszmentes legyél, csak tudni kell hogyan, de az ilyen emberek általában azok akik már belül rég halottak, és értelmes ember nem áll velük szóba mert csak az energiát szopják ki a pozitív emberből. Ezeket én is elhajtom a g*cibe a parkolókban, nincs igényem az ilyen idiótákra

2016. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.


15 éve csinálom, talán van némi rálátásom.

2016. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!