Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ruhaboltba vállalok diákmun...

Ha ruhaboltba vállalok diákmunkát fiúként akkor b*zinak néznek?

Figyelt kérdés
Nem mintha az lenne minden álmom, de jobb helyekre meg nem hívnak vissza.
2016. jún. 30. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom. Ha csak ezért nem akarsz ruhaboltban dolgozni, akkor meg is érdemled.
2016. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen ruhabolt? Női férfi vegyes?
2016. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mert a buz1 nem attól bu5i, hogy más férfiakkal szexel, hanem azért, mert ruhaboltban dolgozik. Seems legit.
2016. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ismerősöm, nagyon elszúrta. Ő gépészmérnök és a fiúkat szereti. Szólok is nek, irány eladónak ruhaboltba.
2016. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak annak nézni
2016. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak ha úgy is nézel ki mint a sztereotipiákban ismert melegek.
2016. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deniel9 ***** válasza:
Nem feltétlen , ha meg lenéznek le kell szarni őket legalább te csinálsz valami értelmeset a többivel ellentétben.
2016. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
B*zi az aki kihagyja a lábnapot
2016. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért néznének annak? Ha ez van akkor ezt kell vállalni ha nagyon dolgozni akarsz. Nem szégyen a munka.


Édesanyámnak női fehérnemű boltja van, amikor műtötték és 3 hónapig nem tudott bent lenni csak a legszükségesebb ügyeket intézni akkor én ugrottam be a helyére órákig, úgy hogy mellette a saját teljes főállásomat elvégeztem hol délelőttös hol délutános hol éjszakás műszakba, amikor letudtam a melót reggel 6 kor végeztem, hazamentem lezuhanyoztam, kajáltam és mentem fél 8 ra nyitni, akkor délig ott elvoltam amik voltak papírmunkák azokat elintéztem, és amikor jött a kolléganő akkor hazamentem aludni. Sokan furcsállták hogy férfi létemre ott dolgozok, főleg amikor korombeli fiatal nők vagy tizenéves lányok jöttek be és kértek tőlem tanácsot és segítettem nekik mert ugye ez ezzel jár, igaz eléggé furcsán néztek de jópofát vágtak hozzá, amikor picit szexibb fehérneműt akart venni egy baromi csinos nő és amikor kérdései voltak meg megkért hogy nézzem be hogyan áll rajta az mindkettőnknek kellemetlen meg egyben baromi vicces volt, de ő kért tanácsot én meg udvarias voltam. Meg amikor anyám volt bent csak pakolni jártam be segíteni meg az árút átvenni, polcokra pakolni, és ilyen apróságokat csinálni az még a jobbik eset volt. Volt amikor egy nő jött be a barátjával, volt amikor a munkatársnőm esett be és hatalmasakat nézett hogy én mit keresek csak női fehérnemű üzletben úgy hogy akkor még barátnőm sem volt, akkor elmagyaráztam hogy családon belüli cég, és így jött ki a lépés. Igaz sok minden ragadt rám, meg úgymond ott tudtam egy picit csajozni meg ismerkedni. A jelen barátnőm is először ott ismertem meg hogy bejött vásárlóként akkor anyám volt már ott, de én segítettem neki akkor bent a papírmunkába meg közbe pakoltunk is és akkor csodálkozott hogy férfiakat is lát ilyen boltba. Senki nem tartott melegnek, volt aki kifejezetten irigykedett rám hogy ilyen jó állásom van, pedig elmagyaráztam hogy ez csak másodlagos besegítéses munka, mellette autóipari gyárban voltam raktáros, ma már ennél komolyabb logisztikai cégnél vagyok, de most mivan ebbe?


Én diákként volt hogy piacra mentem egyik rokonomnak segíteni eladóként árulni ruhákat. Meg a legelső munkahelyemen egy kínai üzletben voltam eladó, de jobbára pénztárba tettek vagy a raktárba pakolni.

2016. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
B?zi az, aki nem ugrál.
2016. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!