Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Debrecenben diákmunka?

Debrecenben diákmunka?

Figyelt kérdés

Egy 16 és fél éves lány vagyok,és menni szeretnék most nyáron dolgozni csak nem tudom hova érdemes.

Szinte bármilyen munka megfelel, a lényeg az lenne hogy jó legyen a közösség és ne legyen nagyon alacsony a fizetés, gyűjtök valamire.Nem a legtöbbet fizető állásokat keresem, csak valami olyan helyet ahol nem adnak nagyon keveset. És mivel vannak napok ahol délután/este közösségi szolgálatot fogok intézni, a délelőtti/vagy max 3-ig tartó állások jöhetnek szóba.

Kérlek írjatok tapasztalatokat is!:)



2016. júl. 1. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban teszed, ha besétálsz egy diákszövetkezethez, ők majd mindent elmondanak. Ott te döntöd el, hogy mikor, hánytól, eddig, hányszor, hova szeretnél menni dolgozni. :)
2016. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon is, lehet hogy majd bemegyek:D

Csak azért akartam itt megkérdezni hogy ha tudtok tapasztalatokat mondani hogy milyen a környezet, a munkatársak egy adott helyen az jól jönne:)

2016. júl. 1. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez helyfüggő, hogy hova közvetítenek ki. Nyilván mindenhol más.
2016. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meló-Diák Debrecen a Piac utcán. Viszont ilyenkorra a 16 éveseknek adható munkák nagy része már betelt.
2016. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!