Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan fogadnad, ha az egyik...

Hogyan fogadnad, ha az egyik diakod bevallana, hogy pszichoterapias kezeles alatt all?

Figyelt kérdés

Mar megtortent, csak most aggodom egy kicsit, hogy vajon mit gondolhat rolam... remelem, hogy leginkabb semmit. Nyelviskolai tanarrol van szo amugy egyutt setaltunk ma egy darabon az ora utan es nem ertette, miert nem erek ra julius vege fele egy, a csoporttal kozos kajalasra. Nem akartam hazudozni, felvallaltam, hogy e honapban bent fekvos vagyok. Amugy "csak" szorongasrol van szo, semmi on vagy kozveszelyes tema.


23N


2016. júl. 2. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is járok pszichoterápiára, amit egy pszichiáter tart. Már letettem magamtól a gyógyszereket és a doki nem erőlteti, csak a terápiát.


Amúgy szerintem ezt már könnyen elfogadják, főleg a fiatalok és azok, akik amúgy már egy ideje ismernek.

2016. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!