Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki ismeri/dolgozott/dolgoz...

Valaki ismeri/dolgozott/dolgozik a Dunavarsányi Ibiden Kft-nél?

Figyelt kérdés

Várok minden fajta TAPASZTALATON alapuló véleményt.

Párként szeretnénk megpróbálni.


2016. júl. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Van egy ismerősöm, aki ott dolgozik. Azt mesélte, hogy volt, aki nem tudott WC-re kijutni, mert nem hagyhatta ott a helyét és hát... Nem tudott mit tenni és visszatartani, egyszerűen bekakilt. Szóval egyszerű munkás ennyire ki van szolgáltatva. De állítólag a magasabb beosztásúakat is nagyon stresszben tartják.

Nagy a fegyelem, különböző területekre különböző színű ruhák vannak, szondáztatnak, ilyesmi.

2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Hol nem mehetsz ki wc-re? Én is ott dolgozom, de ilyennel egyáltalán nem találkoztam, max a te ismerősöd stresszeli magát ennyire, teljesen feleslegesen. Nem embertelenek a körülmények, a link alakokat senki nem kedveli, ennek megfelelően bánnak is vele.
2016. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
57%

Szia. Nem tudom sikerült-e azóta bekerülni, de én nem ajánlom. Munkásszállót kaphattok 15000 Ft fejenként vagy épp amilyen aktuális árat kérnek. A 4 ágyas ingyenes. A szállóról sok jót nem lehet mondani. Télen nem volt egy hónapig se fűtés, se melegvíz. Ezt gyakran eljátszák.

A munkakörülményeitek attól függnek mennyire vagy szimpatikus a felettesnek. Ha nem vagy szimpi olyan munkát ad hogy te mondj fel. A nők többnyire nehéz fizikai munkát kapnak. A férfiak jobban meg vannak becsülve.

A HR-re ha mész segítséget vagy tanácsot kérni bólogatnak kedvesen, majd ha kimész az ajtón jól kiröhögnek. Nagy a népvándorlás. Sosincs ember, mindig munkaerőhiány van, amit az ott dolgozókon vernek le. Ezért előfordul hogy az emberek se enni, se mosdóba nem jutnak ki. Van álló és ülő munka. Attól függ hova kerülsz. 30 éves fiatalok a kórházakat járják, mert az ízületeik tönkre mennek. Remélem tudtam segíteni.

2017. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ez igaz. A szemészet, pulmonológia, ortopédia/reumatológiai na ezeket tuti megismered, ha hosszútávra tervezel. Ja és próbáltál már ukránnal beszélgetni? Hát egy élmény. Sztem össze kéne fogni, kihagyni az egész magyar vezetői bagázst, fogni egy japán tolmácsot és elbeszélgetni a japánokkal. Valószínűleg inkább kivonulnának az országból...
2019. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!