Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik valaki itt betanított...

Dolgozik valaki itt betanított munkásként? Belden Dunakábel Kft.

Figyelt kérdés
Amint költözök fel Budapestre Augusztus elején ide szeretnék jelentkezni. Kiváncsi lennék mik a tapasztalatok,munkakörülmények,kollégák,túlórák.

2016. júl. 20. 02:37
 1/5 A kérdező kommentje:
A gépkezelőnek jelentkeznék. Tapasztalat az valamennyi van majdnem 3 évet szintén kábelgyárba dolgoztam.
2016. júl. 20. 02:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó szar egy hely.
2016. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg bővebben? :)
2016. júl. 20. 09:29
 4/5 acelsziv ***** válasza:

jujujujuj... Évekkel ezelőtt jelentkeztem oda.

Huhúú... Összejött egy felvételiző bagázs. Olyan pofák voltak körülöttem, hogy csak pislogtam. Festékes munkásruhában jött pl az egyik. Komoly.

Volt teszt. Ilyen nagyon egyszerű 10 kérdéses IQ teszt, amire volt adva 20 perc :D a 18. percben a velem szemben ülő pofa még mindig a második kérdéssel szenvedett.

Olyan munkarendet vázoltak föl, hogy azt hittem viccelnek. Ilyen, hogy h-p -ig 8 órában nyomod aztán még sz-v 12 órában.

Aztán körbevittek a gyárban, amíg a kiértékelések folynak. Ott azért megkérdeztem, hogy gépkezelőt, vagy múzeumi őrt keresnek-e. Mert a gépek vagy 100 évesek és borzalmasan hangosak.

Aztán behívtak és amikor mondtam, hogy fősulira járok levelezőn megkérdezték, hogy mennyire rugalmas a suli, mert ők idővel sem hajlandóak engem támogatni.

Aztán benyögték a fizut is. Itt szó szerint hangosan kiröhögtem őket és közöltem, hogy a balekok még a folyosón várják a melót. Válogassanak közülük.

2016. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleg szar hely a műszakbeosztás szempontjából.Ha idejössz,a havi 170 órás időkeretet feledd.Alaphangon 200óra nettó 211ért.Viszont nem basztatnak,csak dolgozni kell.
2017. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!