Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Összevesztem egy nővel,...

SOS! Összevesztem egy nővel, és most meg akar veretni a férjével, mit tegyek?

Figyelt kérdés
23/F vagyok

2016. júl. 22. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Verd meg a férjét és mond meg a nőnek, hogy jöhet a bátyja is:D
2016. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus... Ez valami pusoma cigány nő, fogadni merek! :D
2016. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hahaha 1-es...Csak az a baj, hogy a férje a tipikus kigyúrt BMW-s pasika én meg egy egyszerű srác vagyok.Nem 2-es.Ez egy diplomás, magas beosztású magyar nő, csak ilyen elkényesztetett, beképzelt , hisztis3,14-csa és hozzá van szokva hogy mindenki kőrbenyalja. Komoly válaszokat kérnék ha lehet , mert éppen veszélyben vagyok ha nem tűnt volna fel.
2016. júl. 22. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hordj magadnál önvédelmi eszközt.
2016. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki ő Mr. Maffia? Semmi joga nincs téged bántani. Ha megtámad védd meg magad meg hívd a rendőrséget.
2016. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj rendorseghez, hogy ezzel fenyeget. Ott majd adnak tanacsot.


Ha szemelyesen fenyeget vedd hangrogzitore a fenyegetest, ha emailben akkor mentsd el es azokat mutasd meg a rendorsegen.


Ha tortenik fizikai bantalmazas ertelemszeruen hivj rendort az incidens utan.

2016. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egy gázpisztolyt meg egy 8 centinél rövidebb pengéjű kést, gyakorolj velük intenzíven, és nem lesz baj!
2016. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És neked nincs senkid aki segítene védekezni vagy inkább őt elrendezni?
2016. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, először is tudnunk kéne, hogy mi az igazi ok. Egyáltalán miért akar megveretni? Mit követtél el ellene? Nézd, ha akkor bűn, akkor meg is érdemled! Most majd megtanulod, hogy többet ne csinálj ilyet! Most majd megtudod, hogy mit érzett más, amikor te akartad megverni az iskolában!


De ha ez nem igaz, akkor viszont melletted állok, és a nő az, aki ezt nem teheti meg. Ha baja van veled, akkor rúgjon ki, mert ez a hivatalos eljárás. Vagy ő inkább agyonveret, aztán meg megtart egy hónapig, aztán rúg ki? Vagy ez hogy megy nála?


Kérdező, várom a válaszaidat!

2016. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*akkora bűn
2016. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!