Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, már 2 napja nem keres és nem is ír. Mi tévő legyek? Hagyjam majd keres, ha akar?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
jobb neked nélküle.
2015. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd keres, legfeljebb írj neki valamit, hogy hiányzik.
2015. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első körben írd egybe a mitévő-t, második körben pedig gondold át, hogy mi miatt volt az egész, és ha úgy érzed, hogy Neked kéne nyitni felé, akkor tedd meg! Ha nem, akkor meg hagyd. Ha fontos vagy neki, majd jelentkezik.
2015. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nézeteltérésünk volt,és nagyon csúnya szavakat vágott hozzám,én meg nem hagytam magamat,és azóta nem ír.
2015. jan. 2. 23:53
 5/8 ZeoX ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2015. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nézeteltérésünk volt egy komoly dologban,ha érdekel írj rám
2015. jan. 2. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te is hibásnak érzed magad,írhatsz neki annyit,hogy örülnél,ha életjelet adna magáról,mert hiányzik.
2015. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen volt a szituáció.Ahogy leírtad szerintem neki kellene keresnie.
2015. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!