Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemisták ki mit, és...

BiTOPro97 kérdése:

Egyetemisták ki mit, és mennyit dolgozott a nyáron?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakamai munka, heti 30-40 óra
2016. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyakorlat miatt csak beugrós munkát tudtam vállalni: parkoló őr, napágy osztogató a strandon ( 12 óra munka a tűző napon, természetesen minimális pénzért ).
2016. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Középsulis vagyok, nem egyetemista. :)

Mekiben dolgoztam tavaly nyáron és idén a suliidő alatt heti 29-30 órában. A mostani nyáron pedig 105 óra szakmai gyakorlaton vagyok túl,ez egy ruházati boltban volt. Két hete pedig egy tankönyvcsomagolós diákmunkán vagyok. Ez szeptember közepéig tart elvileg. Dolgos nyár. :D

2016. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké nem baj ha tágul a kör. Azért írtam egyetemet, mert nekik szokott ciki lenni sokszor a meló. Sokan, sokfelé még nulla óra szakmai gyakorlattal is kerültek ki és kerülnek ki ha tehetik. :O

Pedig a jól elvégzett munkának legalább magadban kell lennie értékének lennie. 15-16 éves korom közt én például műhelyt söpörtem és szerszámot - hordtam már például, hogy mi az hogy nem doktorálok le? - erre elvették a zsebpénzem. Már előbb is, de nagybátyámtól nem vártam, hogy mindet ő fizessen ami nem otthoni, aki amúgy kvázi a második apám.


Most meg jövőre leszek osztatlan képzésben 4. éves egyetemista, de 5*12 órában bolti kereskedelmi "asszisztens" vagyok kvázi tanácsadó, tervező software kezelő és eladó, + csop. vez.

2016. aug. 4. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdem az egyetemet, a nyáron nem dolgoztam semmit, de kicsit bánom is. Jövőre biztos fogok. Egyrészt heti néhány nap belefér, másrészt most jól jönne az a pénz.
2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem felesben az ideális nyáron, munka és nyaralás. És akkor a távmunkámban amúgy sincs munkám, ami két részben hat és fél hónap, de jó csak szakmunkás, de német bérel fizetve és a szakmámban amiben tovább is tanulok, és eddig is ott végeztem középfokon, na most meg családi cégnél kellett beugranom minden képen, heti 5-12-re órában, mert nem lehet egyik napról találni és betanítani sem senkit, az ügyfélkörre és szoftver használatra és etc..
2016. aug. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!