Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet fesztiválon dolgozni?

Hogy lehet fesztiválon dolgozni?

Figyelt kérdés
Segíteni az építkezésben, vagy akár a takarításban? Kell hozzá valami végzettség? Nagyon szeretnék fesztiválokon, koncerteken dolgozni.

2015. aug. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy dolgozik ott, hogy az apjáé egy egész étterem lánc Magyarországon... Szóval vagy így, vagy nem tudom, elég kapós munka.
2015. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én dolgoztam fesztiválokon. Ha koncertek közelében szeretnél dolgozni, ahhoz valamilyen zenei tudás szükséges.

Vannak hangosítók, és Backline-s fiúk.

2015. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lány vagyok amúgy.
2015. aug. 22. 16:09
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Én idén dolgoztam a szigeten.

Mehetsz önkéntesnek,vagy az In Kal-hoz. Nem kell semmi sem (bár az önkénteseknél,ha nincs ismerősöd,csak jelentkezel,akkor kell ez az és nehezebb). Az In Kal -nál nem kell semmi sem. Komolyan,minden hülyét felvettek... De nem éri meg,napi 12 óra,vagy több. Vannak még a karszalag ellenőrök,de oda ismerős nélkül nem is jelentkezhetsz.


Az építkezéshez kell tapasztalat,szemétszedőnek viszont lehet menni. Vannak az önkéntesek,meg egy banda akit fizettek is,de nekik többet is kellett dolgozni.

Meg az Info-sok és az autó infósok. Ezekhez meg nyelvtudás kell,mondjuk az szinte majdnem mindenhez.

2015. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!