Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor közölték, hogy kirúgnak...

Amikor közölték, hogy kirúgnak, mivel indokolták? Te kérdeztél tőlük erről?

Figyelt kérdés

Tehát próbáltál mélyebben utánajárni miért született ez a döntés?

Ha igen, milyen kérdést tettél fel?


Úgy érzem tanulságos lenne számomra ha kapnék tőlük egy visszajelzést, hogy a jövőre nézve tudjam magam hova helyezni, csak nem tudom mit kérdezzek.


2016. aug. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel telefonon kozoltek velem nagyon intelligens modon, az elso sokk utan csak annyit kerdeztem hogy megtudhatom e hogy miert. Azt a valaszt kaptam hogy van eleg jelentkezo.... szanalmas. Nem is banom hogy kirugtak. Gondoltam ra utana hogy bemegyek es megkerdezem szemelyesen de nem akartam magam beegetni es ez is csak oket minositette hogy telefonon inteztek el.
2016. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap azt mondták bejelentenek. Masnap reggel elkérték hozzá a bizonyítványom. Mikor haza mentem felhívtak hogy mégsem alkalmaznak. Sem engem sem a többi próbaidőset. Hat köpni nyelni nem tudtam. De ez van.
2016. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Létszámleépítés.

2. Már nem dolgozom olyan jól, mint régebben. (Itt igazából arról volt szó, hogy egy idő után már nem hagytam magam csicskáztatni meg kizsákmányolni.)

2016. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel nálam is próbálkoztak, hogy csökken a teljesítményem. Csak épp elfeledkeztek róla, hogy több egyéb munkát bíztak rám. Én sem hagytam magam hülyíteni. Úgyhogy végül felmondtam, a kérdést azért tettem fel így, mert annak ellenére, hogy végül én mondtam ki, hogy váljunk meg egymástól, mégis olyan, mintha ők rúgtak volna ki, mert ha békén hagynak nem így döntöttem volna.


Szóval nem tudom hogy deríthetném ki mi lehetett a valódi ok, ami miatt ilyen téren így rámszálltak csesztetésileg.

2016. aug. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!