Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertált emberek! Nektek...

Introvertált emberek! Nektek milyen munkátok van? Milyen munkát javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Erősen introvertált személyiség vagyok. Most fogok albérletbe költözni és találnom kellene valamilyen munkát, de nincs még semmilyen szakképesítésem ill. jelenleg nem is tanulok. Rettegek a telefonálgatástól és szeretek egyedül dolgozni (habár ha jó a csapat, akkor társaságban is elboldogulok)

Milyen munkát javasolnátok nekem? Ill. ti hogyan küzditek le a zárkózottságot, szorongást?


2016. aug. 11. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irodában, gép előtt dolgozom. A számítógépes munka jó introvertáltaknak.
2016. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Irodai.

Bár van telefonálós része is, de nem abból áll a munkám, csak van, amit időnként úgy kell elintézni. Azt én sem szeretem.

Én leginkább anyagokat szeretek írni, tanulmányokat, beszámolókat.

Szívesen fordítanék is. De annyira azért nem vagyok jó. Kisebb anyagokat lefordítok, de profi fordítóirodában nem tudnék dolgozni. Pedig az tetszene.

Szakképzettség nélkül azért elég nehéz. Mondanám még a könyvelést is. De hát ugye ahhoz is kell képzettség.

Képzettség nélkül pont a tipikus titkárnői, titkári feladatokra lennél alkalmas, de abban sok az intézkedés, telefonálás.

2016. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Programozó.
2016. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irattáros,programozó.
2016. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is irodai munkát végzek,Bíróságon vagyok,ahol azért pl. Tárgyalásokon vannak "ügyfelek" illetve néha telefonálni is kell,amit én is utálok. Összességében elvagyok. Jól írta valamelyik válaszoló,hogy számítógépes munka pl jó introvertáltnak.
2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Programozó vagyok. Mondjuk neked ez képesítés nélkül nem igen játszik.
2016. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!