Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyedülálló létedre felmondaná...

Egyedülálló létedre felmondanál ha bekattant a főnököd?

Figyelt kérdés

Vannak ugyan új munkahelyek kilátásban, de még hátra vannak pl a személyes elbeszélgetések(de ismernek már mert voltam ott) vagy pl egy másik vállalkozo mondta hogy szeptembertől hoz munkát mert aug-ban nyaral..

Mindent összevetve legvalószínűbb hogy oktobertől lenne csak fizetésem, tehát aug szeptembert kellene rokoni segítséggel kihuzni.


Vagy megalázkodva nem mondok még fel.


A főnöknek igazábol nem tudom mi baja, lehet nincs munka, vagy megtudta hogy nem akarok kirándulni menni velük stb, de egyik nap bejött, orditva leminősitette a munkámat és fenyeget, hogy szándékos károkozással fog vádolni, holott jo szakember és becsülettel dolgozó vagyok...sértő volt és hazugságnak is tartom hogy kárt okoznék.átlátom a munkafolyamatokat is, mondhatni nála is jobban dolgozom, mert ő viszont csúnyán és hibákat is csinál de persze nem merek szólni.


Most vagy nem mondok fel és maradok a félelemben hogy rámken valami bajt és rámhozza a bíroságot, vagy hallgatom tovább hogy gúnyol, pocskondiáz, esetleg megvárom hogy ő mondjon fel, vagy felmondok és imádkozom hogy minél hamarabb felvegyenek valahova..

Valszeg jövőhét interju, mert már behívtak, csak időpont miatt még egy hívásukat várnom kell..


2016. aug. 13. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, idősödő férfi, lebet az is baja hogy mint embert nem szívlelem..
2016. aug. 13. 08:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval egyedül vagy gyermekkel, rezsit pelenkát logopedust kell fizetned plusz étel..stb
2016. aug. 13. 08:54
 3/5 anonim válasza:

Hát. Szerintem csak szimplán ne hagyd magad.

Engem is szidott már le a főnök. Hozzá teszem jogosan. Kifelé menet be csapta maga mögött az ajtót. Utána mentem hogy legközelebb nehogy én vágjam rá az ajtót, de akkor a tokostol....

Bocsánatot kért....

Csak normálisan kell beszélni. Nem folenyeskedni, de nem is meg alázkodni. Ti egyenlő felek vagytok. Mintha az utcán beszelnel egy idegen emberrel. Őt se nézed le, de nem alázkodsz meg neki. De ha megsért meg véded magad.


Ha meg annyira értetlen, nem kell semmit el viselni. Egy jó szakember talál másik munkát.

2016. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Táppénzre mentem,doki kiírt amikor mondtam mi van,nem kell fizikailag betegnek lenned,elég ha a környezeted ártónak ítéli a terhességre.

Táppénzen nem rughat ki se.

Határozatlan szerződésed van?

2016. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondj fel, ha biztos, hogy van másik hely. Az egy hónap átvészelhető, pláne, ha segítenek. A lényeg, hogy ne két szék között kerülj a pad alá.
2016. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!