Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák tudnátok...

Egyedülálló anyukák tudnátok valami biztatót mondani?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és ma tudtam meg, hogy a párom megcsalt. Teljesen kivagyok és a babát is féltem, hogy idegeskedéstől nehogy baja legyen.

2016. jún. 26. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Huuuu ez nagyon durva. szíved alatt hordod a gyerekét és megcsal?! Gerinctelen rohadák. Ilyenkor baromi nehéz nyugodtnak lenni de probáld ugy nézni a dolgot ,hogy nem ér annyit ez a r....dék ,hogy neked vagy a babának baja legyen. Ezzel ö vesztett a legtöbet csak még nem fogta fel. Probálj meg anyudal vagy barátnövel lenni , és ne veszekedj egy ilyen jelemtelen alakkal mert ugy se érdekli, ha nem törödött azzal sem ,hogy meg csal a veszekedés meg végkép nem old meg semmit. Kitartás a baba az legfontosabb. Együtt érzek veled. :(
2016. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom !

Mi a szules utan, par honapos babaval mentunk szet, meg most sem jottem egyenesbe. Mar odaig eljutottam, hogy utalom, gyulolom, kiszerettem belole, es mar ezt is haladasnak erzem.

Mar keszen lennek ujra randizni .

Most 1 eves a baba. Nagyon nehez, egyedul 24 oraban, nekem csaladi segitseg sincs sajnos.

Viszont minden gondot feledtet a baba, es miatta fel kell allni, es csinalni, es remenykedni, hogy jobb lesz ...

2016. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, még most nem fogja fel, mit veszített. Ő baja.

Koncentrálj csak magatokra.

Örülj, hogy megszabadultál tőle, hisz ilyen lenne, amikor megszületik a baba, és soha nem tudnál benne bízni ezek után.

Még félidőben vagy, lesz időd kigondolni, hogyan tovább.

2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Kérdés hogy ott is hagyod-e? Én lányom apjával a kicsi 2,5éves korába mentem külön. 3,5a lány,de engem jobban megvisel lelkileg,mint őt. Van párom,közös babát várjuk,minden tökéletes,de legszivesebben eltörölném a lányom apját a földről,mert bár már balhé nem nagyon van,egy pokol számomra hogy ritkán látja. Vagy rendszeresen kéne,vagx sehogy. Fel a fejjel,idővel könnyebb lesz,ezt tudom mondani csak.
2016. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Velem ugyan ez történt, a terhességem elején. Pedig ő is akarta a babát. Külön váltak útjaink, a terhességet egyedül csináltam végig, nagyon nehéz volt. Az apja érdeklődik a gyerekről, de úgy érzem nem igazán érdekli. Nagyon sajnálom ezt, hogy nem lesz apja, megszakad a szívem, de nem kezdeném újra vele csak ezért. Meg fogja bánni, hogy elveszítette a gyerekét. Viszont a baba erőt ad. Én is nagyon sokat idegeskedtem, sírtam, szenvedtem. A babám most itt szuszog a kiságyban, kis mosolygós, álom baba. Sok erőt kívánok neked. Nem lesz könnyű, de kitartás!!!
2016. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!