Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetőségem van vidékről...

Lehetőségem van vidékről elmenni és Gyálon dolgozni a Flextronics-nál mint targoncás. Van munkahelyem, de Pesten tervezem a jövőmet. Mennyit keres jelenleg egy targoncás Gyálon? Milyenek a körülmények? Próbaidő alatt kirúghatnak indokolatlanul?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 21:07
 1/3 zombienyul ***** válasza:

Sajnos csak a próbaidővel kapcsolatban tudok válaszolni.

Általában 3 hónap szokott lenni, vagy mikor hol mennyi, de az fix, hogy indokolatlanul kirúghatnak, hiszen csak próba idős vagy.

2016. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen hely, amit szerintem mindenképpen érdemes elkerülni. Én ugyan nem Gyálon dolgoztam, hanem a Hangár utcában, de ennyire aljas és paraszt műszakvezetőkkel azelőtt és azóta sem találkoztam. Beléd kötnek akkor is ha jól dolgozol, egy sötét bűnbanda az egész, ráadásul nekem még pénzemet is ellopták munkaidő alatt, kb. 200 000 Ft–ot!
2016. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

annyit tudok hogy zalaegerszegi flex-ben a sima mezei targoncás,raktáros, 132-ezer bruttó-t kap vagyis az nettóba olyan 85-90 ezer, erre még rá megy a túlóra, akár napi mondjuk 8 óra helyett bent vagy 12-t, vagy a szombatok (feltéve ha 3 műszakban vagy), és így kap kézhez olyan 130-at.


szóval átlagos túlórákkal mindennel együtt te Gyálon olyan 150-160 körűl fogsz kapni,

ha van gyerek akkor ugye meg más a pénz, a családi kedvezmény miatt.


a Flexnél meg felejtsd el hogy csak targoncázól egész nap nap mint a jó gyerekek,

ki szállítási, és beszállítási részleg van, ha a beszállításhoz kerülsz akkor nem csak a kamiont fogod szedni hanem a termelést is neked(nektek) kell kiszolgálni, ami nem egyszerű mert ha meg áll miattatok akkor kur.v@ nagy gebasz van, kiszállításnál meg egész nap lehet kódokat lövögetni meg ugyan úgy kamiont pakolni, és nincs tévedési lehetőség, 1 ember csinálja 3 munkáját, folyamatos szakító próba alá tesznek a főnökök, a flex az egy rabszolga hely,


ja és majd ne lepődj meg hogy majd olyan vezetőkkel leszel körülvéve akik havi félmilliós fizetéssel, még a cipőfűzőjüket sem tudják munkás nélkül megkötni, ugyanis ezek a pozíciók haveri,beszületési,vallási alapon táncolnak. (szakmai hozzáértés nem szükséges)


majd rájössz...


indokolatlanul nem fognak kirúgni mert kell a rabszolga, de ne nagyon "mutogasd" magad senkinek, mindig azt mond amit hallani akarnak, meg mindig azt csináld amivel meg vagy bízva, ha olykor lehetetlennek is tűnik,és így majd szépen kifogod ismerni az egész kócerájt ,aztán a többi meg adja magát idővel.

2016. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!