Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolgozni a Flextronicsb...

Milyen dolgozni a Flextronicsban? Sok a túlórázás? Szabadnap mikor van? Mi az a folyamatos műszak?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem, valami tesztírás lesz Zalaegerszegen, s ha sikerül, megmondják, hogy hova kerülök.

2016. máj. 16. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Sok ismerősöm dolgozik a flex-ben. A műszakokról itt tudsz olvasni: [link]


A tesztírás egy vicc, szerintem a totál beteg emberek, és teljesen értelmi fogyatékosokat (mielőtt valaki trollkodna, ez a neve) próbálják vele kiszűrni.


Tanulj egy szakmát, és hagyd a Flexet.

Ha mégis ezt szeretnéd, Te döntésed, támogatlak. De az ottani munkásosztálytól lesznek rémálmaid.

2016. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munka, egy kutya
2016. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A félfogú c. asszony a Mónika show-ból is ilyen helyen dolgozott.


Tény, hogy ha eldugott környéken élsz ahol nincsenek lehetőségek, ott sokszor csak a gyárak nyújtanak munkát. Belátom, belátjuk, hogy a semminél jobb a gyár, de a második jól írta.


A színvonal kritikán aluli. Rengeteg egyszerű ember összezárva, ahol a napi legnagyobb téma, hogy ki mit evett ebédre. Továbbá a babgulyás mértéktelen fogyasztásából eredő bélgáz gyakoriságának megvitatása.

2016. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, a példamondat lemaradt.


"Húú, gecó! Mekkorát fingtam! A vége rajzolt a gatyában"...

A végére képzelj valami embertelen röhögésnek nem mondható zihálást, ahol szívja visszafele az orrából a váladékot.


Láttam, halottam.

2016. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam anno két napot a zalaegerszegi Flexben, még 2005-06 környékén (igaz, diákmunkán).


A tesztírás nagyon alap volt, olyan kérdésekkel, hogy jelöld be melyik a hardver: a: merevlemez, b: egér, c: Windows xp; d: monitor...


Akinek nem ment, annak segített a HR-s (ne nevessen senki, nyilván aki 50 éves, annak nehezen fog menni).


Úgy volt, hogy a RIM-re megyek (Blackberry telefonokat gyártottak), de kiderült az orvosin, hogy színtévesztő vagyok így mentem panelokat forrasztani Motorola set top boxokhoz. A második napon már pakoltak is és vitték Kínába a termelést, úgyhogy jó sokat dolgoztam azon a nyáron...


Mindenesetre sok a biztonsági őr, semmi olyan nem lehet nálad ami becsipog és a bejáratnál minden x-dik embert behívnak, hogy átnézzék mindenét. Minden részlegnél van detektor és biztonsági őr.


Ugyan én a két napba nem haltam bele, de mások szerint egy pokol az a hely. Viszont munkaerőhiány van, úgyhogy emelkedtek valamelyest a fizetések.

2016. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hallottam, csak a szünetekről még nem.Köszi mindenkinek.Megpróbálom,aztán majd kiderül..
2016. máj. 16. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Rengeteg szefós!


Igazából ezen munkahelyeket a szellemileg hátrányos helyzetűeknek hozták létre még anno ,de a nagy munkahelyhiánynak köszönhetően profilt váltott és már az egészséges embereket is felveszik. Egyszerűen ha nincs más választás akkor valahol csak dolgozni kell!

2016. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat..
2016. máj. 17. 08:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Szünet mikor van, a munkaidőn belül, és le kell e dolgozni?
2016. máj. 17. 14:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Akit mondjuk nem Zalaegerszegben vesznek fel, hanem Sárvárra küldik, az nagyon gáz?Utazni sokat, nem szeretnék, inkább helyben...Mit gondoltok?
2016. máj. 17. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!