Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen van egy...

A munkahelyemen van egy csapat egy másik osztályon, amelynek majdnem minden tagja nő. Akikkel eddig találkoztam ebből a csapatból a munkám során, mindig nagyon vonzónak találtak és elő tudtam belőlük hozni a nőt. Szerintetek ennek mi az oka? 31/F

Figyelt kérdés
A munkám során sok osztállyal tartom a kapcsolatot és szeretek új, eddig ismeretlen kollégákat megismerni. Nyitott vagyok és szeretek beszélgetni. A szóban forgó kolléganőkre pedig egyből nagyon jó benyomást tettem és mindig éreztem, hogy vonzódnak hozzám. Igazság szerint ők is felébresztették bennem a férfit. Koruk alapján többnyire 24-27 körül vannak, de van 37 éves is.

2016. aug. 28. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk hogy nem álomvilágban élsz, akinek egy kedves ártatlan szó is elég, hogy bikának érezze magát?
2016. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy Mr. Stokes mondta: gondolom olyan a felépítésed, mint egy téglabudié, és ha már ennyi is felizgatja őket, rózsás jövő áll előtted, James!

És miért a gy-k előtt ülsz, ahelyett, hogy valamelyik aktaπna bugyijában lennél könyékig? Itt is körbeflattyogjanak a tinisunák? Öreg vagy már ahhoz. De ide látom, ahogy a bepókhálósodott 50+ korosztály vadul körmöl privátba, hátha van esélyük egy kis potyaváladékra!

2016. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És neked van párkapcsolatod? Rendszeres a nemi életed?


Biztos olyan a kisugárzásod, ami megvadítja őket. Pl. rám az ilyen tettrekész (vagy szexrekész) kisugárzás tud ilyen hatással lenni, annak ellenére, hogy amúgy lehet nem is tetszene az illető. De azt meg lehet érezni, amikor a másikban ilyesmi munkálkodik...

2016. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


De amúgy az is lehet, hogy unják a munkát és valami szórakozást keresnek ily módon. Ez nem azt jelenti, hogy azonnal széttennék a lábukat, csak hogy ez kizökkenti őket (és téged) a szürke hétköznapok unalmából. Pl. az sem mindegy hány pasival találkoznak még rajtad kívül. Mert ha te vagy az egyetlen, akkor minden rádzúdul :)

2016. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!