Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmazni fognak e vajon?

Alkalmazni fognak e vajon?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves olvasót. Reménykedve teszem fel a kérdésem, hogy valaki tud e nekem információval szolgálni e téren. Szeretnék menni csehországba dolgozni, de tartok attól, hogy nem fognak alkalmazni. Mozgássérült vagyok és nem bírom a terhelő munkát mint pl: hosszútávon állás, pakolás, cipekedés. Ülve bármit eltudok végezni 100%-an. Esetleg valaki tudna olyan információt adni, hogy van e lehetőségem így munkát találni? Vagy van aki hasonló állapotba van? Németország is szóba jöhet.

2016. aug. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát beszélsz csehül vagy németül?

Mert irodai munkában gondolkodnék de ahhoz kell nyelvismeret és valamennyi tapasztalat.

2016. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek Oroszul,Ukránnal nincs gondom az meg hála az égnek hasonló mint a cseh nyelv de én olyan melóban gondolkoztam mint termelés,szalagmunka ahol megmutatják mi a feladatom és azt csinálni.
2016. aug. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!