Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemről fegyelmivel...

Munkahelyemről fegyelmivel küldenek el, akkor más munkahelyek alkalmazni fognak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 13:07
 1/9 tarnai ***** válasza:
0%
Persze, ha nem dörgölöd az orruk alá. Tovább lophatsz, csalhatsz, lóghatsz kedvedre, nyugi. Ezt a régi vagy az új munkhelyedről, munkaidőd alatt gépeled?
2014. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jogtalanul akarnak elküldeni csak van ez a választás meg az, hogy közös megegyezéssel küldenek el!

De én nem érzem ezt jogosnak és ha fegyelmivel küldenek el akkor ugye azzal mehetek munkaügyi bíróságra, és érdekelt volna, hogy ha így küldenek el akkor tudok e más munkahelyeken dolgozni vagy húzzák e szájukat a cégek!?

2014. nov. 17. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sokkal nehezebben vesznek fel és akkor munkahelyi segély sem jár ha fegyelmit kaptál, nagy szívás.
2014. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tarnai ***** válasza:
0%
Mivan? Összevissza írsz. Miért küldennk el jogtalanul? Marani akarsz? Közöst ki ajánlotta?
2014. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy gyenge vagy felfogni még érthető, amit ír. El akarják küldeni. Felajánlották neki, hogy elmehet közös megegyezéssel, vagy fegyelmivel kirúgják. A lényeg, hogy ne kelljen végkielégítést fizetniük.

Ha már mindenképpen ezek közül, márpedig csak ezek közül lehet választani, akkor a közös megegyezést választanám. Kevesebb a hercehurca, fegyelmihez pedig elég bármilyen mondvacsinált indok is.

A konklúzió: így is úgy is el kell menned, válaszd azt a módot, ami kevesebb hátránnyal jár (közös megegyezés).

2014. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tarnai ***** válasza:
0%
Én a kérdésre válaszoltam Te nem. Szóval...
2014. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát nem érdemes bíróságra futkározni.
2014. nov. 17. 14:05
 8/9 tarnai ***** válasza:
Az új munkahely, vagy jövőbeli elhelyezkedés szempontjából mindegy. Ha tényleg jogtalan, akkor én nem közösködnék. Nme vészes a bíróság, munkaadó többet kockáztat, ne légy beszari.
2014. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék alá semmit és elmennék a munkaügyi bíróságra.
2014. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!