Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejelölt facebookon az egyik...

Bejelölt facebookon az egyik nem közvetlen főnököm (Nő) akivel inkább csak mosolygós köszönő viszonyban vagyok. Visszajelöljem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jelölnéd vissza? Ismered, főnököd, köszönőviszony van, gondolom nem haragszol rá.
2016. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha ismerős kategóriában van miért ne. Sokan azt hiszik, ha visszaigazolom az jelent valamit... Aztán kiraktam képnek egy szöveget:

"Ismerlek? Ismerlek, ezért vissza jelöllek, de az nem azt jeleni bármit is érzek a szívemben. Ez csak egy közösségi oldal."


Sok olyan pasi volt, akiket ismerni ismerek, de én sose néztem rájuk úgy hogy lenne esélye, nembeszélve arról: van jó pár éve párom. A visszajelölések után mindig jöttek a szeretnélek megismerni jobban blablabla... Rájuk szóltam, s finoman elküldtem.

Később a párom besokalt, fb omról hangüzenetet kaptak a zaklatók általa XD.


Volt olyan: Régi volt barátnő rámírt... Végül meg kinyögte pénzt akar~•~ peeeerszeee egyből...főleg, hogy anno a közös regényrajzainkat benyúlta és sajátként mutogatta az én munkáimat...:D


Sose lehet tudni ki mikor miért "keres fel".

2016. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp jelölj vissza. Én egy munkatársamat sem jelölöm be, de ha valamelyik bejelöl, akkor ezért visszajelölök.
2016. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Catia válasza:
100%

Mindenképpen jelöld vissza! Még a végén sértődés lesz belőle, ha nem teszed. Legfeljebb a Korlátozottak listájára kerül, hogyha nem szeretnéd, hogy minden posztra rálátása legyen, amit az ismerőseiddel megosztasz.

Különben én személy szerint úgy vélem, ismerőst nem visszaigazolni neveletlenség, ha úgy tetszik, bunkóság. Ha rossz viszonyban vagy valakivel, az, persze, más tészta.

2016. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Én olyannal is találkoztam fb-on, hogy más nevében jelölt be a fb ! Én visszajelöltem udvariasságból, de meggyőződésem, hogy nem ő volt. Személyesen soha nem találkoztam vele, csak egy ismerősöm barátnője.
2016. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jobb képet mutatsz magadról, ha visszajelölöd, egyfajta pozitív gesztus.

Meglehet, épp ezután jobban összebarátkoztok. Sokan "félnek" a vezető beosztású kollégáktól, pedig ők is csak emberek. Többnyire, nem kell tartani tőlük. Barátkozni, kollegiális kapcsolatokat kialakítani fontos velük is. Persze, hajszál vékony a különbség a barátkozás és a se.. hátsó nyalása között, de egy egészséges érték-rendel bíró ember, érzi a különbséget.


Avval, hogy ő bejelölt téged ismerősnek, megtett egy lépést irányodba, amelyre neked reagálnod kell. Döntésedet tudomásul fogja venni, megjegyzi. Ha jó oldaladat szeretnéd mutatni jelöld vissza.


Amennyiben, nem szeretnéd, hogy mindenféle megosztásodat lássa, állítsd be, mit láthat. (beállítások/Ki láthatja dolgaimat?/Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseimet?/ Egyéni) Írd be azoknak a nevét, akik nem láthatják minden megosztásodat. Ők ezentúl csak akkor látják a megosztásaidat, ha azoknak a láthatóságát (kizárólag megosztás után!) átállítod. Nyilvánosra, ismerősökre, stb.

/Tanácsolom, ilyen beállításnál oszd meg amit szeretnél, és csak utólag módosítsd a beállítását, mert ha megosztás közben módosítod, akkor megjegyzik a fb, és úgy hagyja a továbbiakban, azaz mindenki látni fogja az után következő megosztásokat. Ha megosztást követően, módosítod, akkor nem állítja át a fb./

2016. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 osterban válasza:
Egyetértek ötössel, legfeljebb utána korlátozod a hozzáférését. Egyébként tényleg érdekes ez az FB ilyen szempontból. Nálam olyan volt többször, hogy tetszett egy poszt valamelyik lánytól, lájkoltam, erre hetekig írogattak. Már nem is merem a csajok posztjait lájkolni, nehogy közeledésnek vegyék.
2016. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, jelöld. Nagy parasztság volna tudomást se venni róla.
2016. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A közvetlen főnök az már nagyobb gond lehet, mert látja, ha beléptél és ha épp mhelyről lépsz be, számon kérheti, ellenőrizheti, mikor vagy gépközelben. Estleg számon kérheti a hozzászólásaidat, ha nem megfelelő neki. Ha meg korlátozottnak jelölöd, abból is sértődés lehet, mert rájön, hogy ha fent vagy, kicsit furcsa, hogy nem látja, miket szólsz hozzá, vagy mit csinálsz.
2016. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!