Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbál zsarolni fenyegetni a...

Próbál zsarolni fenyegetni a műszakvezető, mivel tudnám megtörni?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz 3. éve hogy itt vagyok, voltam már 2-3 műszakban most 4ben vagyok 2 hónapja, ami annyit tesz hogy két nap 12 órázok, és kettőt vagyok itthon ez jobb, mert 3 műszakban a bőrt is igyekeztek lehúzni rólunk délelőttös/délutánosban 6 napot dolgoztunk

Most ebben a műszakban jó így a munkarend, mert már egyénileg növelték az órabérem és nincs szükségem túlórára.

Olyan dolgokról süketelt hogy van egy teljesítendő keret ami %-ban mozog, és szemünkre hányta hármunknak hogy nekünk a legkevesebb, én meg mondtam hogy jöjjön az akinek szüksége van rá pl. Erre elkezdett áskálódni hogy nem azért adtak emelést hogy kibújjak a dolgok alól. Mondom akkor ennyi erővel vegyétek vissza és itt is hagyom holnaptól a melót.

Kötelezhetnek azon túl egy munkahelyen hogy letudtuk a kötelező két napot, ennek ellenére meg kitalálják a 3. 12 órát is?


2016. szept. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon semmivel, mert különben ő töri meg a karrieredet.


Viszont ésszel segíthetsz magadon!


Kezdj el hibázni, és panaszkodni, hogy nagyon fáradt vagy mostanában és többet kéne aludnod.


Egy idő után könyíteni fog, ha mindenkinek panaszkodsz, hogy fáradt vagy.


Arra vigyázz, hogy azt sose mond, hogy leszarod a munkát, vagy otthagyod a helyet!

2016. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy még ezeket el is hinnék egy 50kg-os férfi szájából, ám 80-90kg között, konditermi edzést hoznák fel a fáradtság okának, és képesek lennének azt mondani ne járjál súlyokat emelni, nem leszel fáradt.
2016. szept. 9. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy napig nem dolgoznék ilyen helyen.

Konkrétan megtörni ilyen módon az illetőt viszont nem nagyon lehet valószínűleg, max leszarni amit mond, aztán ha tényleg kitalálják akkor meg tényleg otthagyod a francba, ha úgy gondolod.

2016. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval azután, hogy egyénileg emelték az alapbéred, nem akarsz annyit teljesíteni mint a többiek, de még neked áll feljebb, és te akarod "megtörni" a műszakvezetőt.

Az emelést tényleg nem a legkevesebbet teljesítőnek kellett volna odaadni!

Akkor add át a helyedet olyannak, aki megbecsüli a munkát.

2016. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!