Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A hivatásos magyar katonákat...

A hivatásos magyar katonákat is viszik pont úgy missziókra, mint a Francia Idegenlégiósokat?

Figyelt kérdés

Mindenképp katona akarok lenni, a légió és a Honvédség között szeretnék választani. A légiórol már szinte mindent tudok, most kicsit a Honvédség érdekel.


A fő kérdés: A magyar katonákat isviszik külföldi missziókra, vagyis a világ minden pontjára?

Illetve mennyire különbözik egy honvéd misszió egy légióstól? (nehézség, veszély)



Nincs szükségem az olyan válaszokra, hogy ez nem a Call od Duty meg mit tudom én mi.... 18 évesen el tudom dönteni, hogy mit szeretnék, és hogy az mivel jár.


2016. szept. 11. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Először essél túl az egészségügyi vizsgálatokon, alapkiképzésen, és aztán több év makulátlan szolgálat, és ha alkalmas vagy és lesz lehetőség jelentkezhetsz. De ehhez még majd felmérik mennyire vagy alkalmas kezelni olyan dolgokat amiket kint kell.
2016. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Annak így nincs értelme, hogy "viszik", mivel nincs sorállomány. Jelentkezni lehet ilyen misszióra, "önként kijelöléses" alapon csak akkor megy, ha senki nem vállalkozik rá.
2016. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Magyar katonák több év szolgálat után adhatnak be kérvényt és nem igazán harcoló alakulatok vannak,viszont a pénz elvileg nem rossz.

A légiósoknál vannak harcoló alakulatok.Afrikában főleg 10-12 éves gyerekkatonák ellen,ezért 10ből 8 katona alkesz,vagy kábítószeres.A zsoldjuk meg a francia minimálbér.Viszont 5-10 év után ha nem züllesz le teljesen akkor nagyjából kiismered majd magad Afrikában és lehetsz zsoldos,vagy gengszterek testőre.

2016. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!