Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan"kis...

Mi a véleményetek az olyan"kisfőnök"-ről, aki ahelyett, hogy pártatlan lenne, az egyik dolgozóval bratyizik, a másikkal, mint a kutyával bánik?

Figyelt kérdés
Megtették tyúxaros vezetőnek, csak mert valakije szintén ott dolgozik, egyáltalán nem érdemli meg, gyakorlatilag önjelölt. 😡

#főnök #pártatlan #Önjelölt #tisztelhetetlen
2016. szept. 23. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellene pártatlannak lenni egy kis-főnöknek?

Miért kellene megtagadnia a régi haverjait?

Miért kellene ugyanúgy bánni a jó munkásokkal, mint a lustákkal és/vagy tehetségtelenekkel?

Egyébként ha valaki nem mindenkivel "bunkó" hanem csak pár emberrel "bánik úgy mint a kutyával" az többnyire azért van, mert azok kutyául viselkednek, csak ezt képtelenek belátni.

2016. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem tettem semmi rosszat, mások meg vannak velem elégedve, lehet, inkább szakmai féltékenység zargatja...
2016. szept. 23. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

1-es, kisfőnök vagy?

Nálunk is van egy hasonló emberke, aki benyal neki, avval jóban van, aki meg értelmesebb nála, de alacsonyabb pozícióban van, annak pokollá teszi az életét. Tipikusan az a szaralak, aki kisebbrendűségi komplexusban szenved, és némi hatalommal bír...

2016. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokan nem kedvelik a stílusa meg a értelmetlenül nagy arca miatt. 1-2 csoporton kívüli emberkét maga mellé tud állítani, mást nem. Már elbeszélgetetett vele a nagyfőnök, hogy vegyen vissza. (Érdekes, ő nem beszél magas lóról senkivel sem).
2016. szept. 24. 05:53
 5/6 anonim ***** válasza:

3-nak:

Nem kicsi, hanem nagy. Azonban volt már több önmagát zseninek látó, valójában semmitérő melósom, aki csak fikázta az általam kiemelt "kisfőnököket", de ők alkalmatlanok lettek volna ellátni a feladatot.


Ha a kérdező általánosságban kérdez az én viszont kérdésem továbbra is áll (megválaszolatlanul): miért lenne követelmény a pártatlanság?


Igaz a kérdésem költői, hiszen jól látható: a kérdezőt megsértették a munkahelyét, és most a neten keres elégtételt, hogy mások is fikázzák azt akit ő utál.

Mivel a megközelítése egyoldalú, a körülményeket valójában nem ismerjük, a kiírás alattomos, és akik asszisztálnak hozzá, azok meg birka módjára hagyják magukat megvezetni.

Tény, hogy vannak nem jó alsó szintű vezetők, de egy ilyen kiírás csak arról szól, hogy gyűlölködhessenek egyesek, hiszen a megoldás keresése láthatóan fel sem merült a kérdésekben.


További jó gyűlölködést.

2016. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Én nem utáltam mindaddig, amíg meg nem tudtam, hogy milyen s említettem, hogy sokan nem kedvelik s a Nagyfőnökben százszor több az emberség s intelligencia lakozik, mint benne, valamint ők szóltak már rá, ha nem vesz visszább, le kell váltanunk.
2016. szept. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!