Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félreértem a helyzetet, vagy...

Félreértem a helyzetet, vagy lehet, hogy mégis tetszem az egyik kollégámnak?

Figyelt kérdés
Van egy kollágám,aki az első naptól tudja,hogy tetszik nekem. Van barátnője,szóval esélytelen a dolog,mégis egész nap keresi a társaságom,beszélget velem,persze nem munkáról. Ha meglát,mosolyog,ha ránézek,felhúzza a szemöldökét,és addig néz a szemembe,amég el nem fordulok. Hívtam kévézni,de nem akar velem munkahelyen kívül találkozni. De akkor miért ad olyan jeleket,mintha tetszenék neki?
2016. szept. 24. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ez jó móka neki, de annyira nem tökös, hogy lépjen is valamit.

Aztán lehet, hogy csak idő kérdése, hogy otthagyja a barátnőjét és a lábad elé boruljon.


Mennyi ideje megy ez így? És mióta van a barátnőjével?

2016. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beképzeled, mivel tetszik neked. Bármilyen gesztusra rá lehet fogni, hogy hát minimum feleségül akar venni.

Más kérdés, hogy lehet van valami (öntelt) incselkedés is ebben részéről. Amúgy meg, ha dobálod a labdát, ne csodálkozz, ha lecsapja...

2016. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt kb 2 hónapja csinálja,a barátnőjéről semmit nem árul el,csak annyit,hogy van neki. Lehet,hogy én értem félre,de akkor mással miért nem viselkedik így?
2016. szept. 25. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

1) rólad tudja, hogy neked bejön, tehát esélyes, hogy direkt csinálja

2) te azt látod, hogy veled ezt csinálja, de miért gondolod, hogy mással nem? Mert kapsz erre vonatkozó visszajelzést mástól. És azért nem, mert más ezt észre sem veszi.

És 3) keresed az önigazolást. Abban a fázisban vagy, hogy itt bármit mondunk, rátromfolsz, hátha valaki igazol.


Jól van hát, végülis belegondolva, elképzelhető, hogy a gesztusai az irántad való szexuális vonzalmának kivetülése, úgyhogy szerintem lépned kéne, nehogy elszalaszd!


Így ok? :D

2016. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert a többi kollégának is feltűnt,hogy állandóan körülöttem van,amikor máshol lenne dolga,akkor is. Persze valószínűbb,hogy csak szórakozik velem,mert ha nem így lenne,már lépett volna. De igen,mivel szerelmes vagyok,reménykedek,hogy egyszer lesz valami köztünk...
2016. szept. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!