Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan van az, hogy én tervező...

Hogyan van az, hogy én tervezőmérnök vagyok a cégnél, ugyanolyan számitógépem van, mint pl. egy pénzügyesnek, mégis a pénzügyes sír, hogy lassú a gépe?

Figyelt kérdés

Nekem mindössze AutoCAD meg Solid Edge van nyitva, meg internet böngésző meg Word-Excel. Ja meg levelező.


Neki?


2016. szept. 6. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert a pénzügyes hülye és nem futtatta le a vírusellenőrzést.
2016. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h nem ugyan olyan a gépe. Am meg a pénzügyinél pl olyan van h az excel legalább 6példányban van megnyitva, meg van egy ilyen cég vezetést segítő program aminek most nem jut eszembe a neve.
2016. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem pl nincs virusírtó a gépen, még a windowsba beépitettet is leállitottam.
2016. szept. 6. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert a pénzügyes hülye és nem futtatta le a vírusellenőrzést."

Haver, ez nem a "pénzügyes" dolga! Erre van a rendszergazda. Ha nem vagyunk megelégedve, akkor szólunk, és intézkedik.


Amúgy az egész attól függ, hogy pontosan mi is a pénzügyes feladata nálatok.

2016. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is tervezőmérnök vagyok de a kérdésnek semmit értelme, annyi derült ki hogy hülye a pénzügyes.
2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nekem pl nincs virusírtó a gépen, még a windowsba beépitettet is leállitottam."


Lehet ezért gyorsabb a te géped :D A vizuális effekteket is letiltottad? Igazi poweruser vagy.

2016. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze, 4k-s youtubezáshoz a legtöbb gép kevés.
2016. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D a pénzügyes csak egy példa volt...


ezeknek az embereknek a gépe már a bekapcsoláskor is alig áll talpra.


pedig tényleg nem csinálnak vele sok mindent.


És nem értem mitől...a windows érzékeli, ha egy ember SATU HÜLYE a számitógépéhez? :O


Barátnőm laptopja elég kis ortopéd, de 2-3 napi használtam (állást kerestem), és utána már teljesen türhetően ment. Előtte meg nonstop a lemez kapartatta.


Szóval nem értem.

2016. szept. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!