Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi szervilizmus...

Munkahelyi szervilizmus határtalan? Ott se levő dolgozót beírni ott levőnek a jegyzőkönyvbe de előtte rákérdezni ott van-e?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ott dolgozik a főnök fia is, aki persze csak papíron van ott, valóságban be se jár nagyon ha bejön akkor teng-leng facebook kávé egyik haver jön be hozzá másik haver duma stb. Mi dolga lenne neki hivatalosan azt nem tudni.

Havi 1x értekezlet van amiről jegyzőkönyv készül. A jegyzőkönyvvezető egy szakadt 40-es luvnya, csüng a főnökön mint egy kutya.

És a jegyzőkönyvbe fel kell venni mi a témája az értekezletnek ki hiányzik és miért.

És akkor egy a birka megkérdezi halk egérhangon remegve: a főnök úr fia itt van?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ott ül a teremben a hülyéje és megkérdi itt van-e!! Miközben tudja látja hogy nem, nincs ott! Mint ahogy soha a büdös életben nem volt még ott a valóságban de azért papíron mindig ott van.

És akkor a főnök odaböfögi hogy jön, csak késik nem kell beírni hiányzónak.

(Lefordítva: nem jön. Se most se később. Nem is jön)

És akkor nem írják be hiányzónak. Ott van. Papíron.

Azért mekkora hihetetlen szervilizmus birkaság kell ehhez a seggnyaláshoz?????


Megkérdi a birkája valakiről aki NINCS ott hoyg OTT van-e!! Bammeg nézz körül a szobában. Ott van? Nincs. Akkor mit kérdezel te birka?

És akkor látja nincs ott, de azért várja a főnöki iránymutatást. Mert az ilyen fajtam állat magától szarni se mer. És a főnök azt mondja hogy ott van akkor ott van.

És ha a főnök azt mondaná hogy a római pápa is ott van ő azt is elhinné.


Van ennek határa??? Én már többször beszóltam neki (meg a főnöknek is) hogy mit kérdezel? Hát nézz körül. Van szemed. Itt van? Nincs. Akkor?

de a főnök kiosztott hogy nem én vagyok a jegyzőkönyvvezető….

Baromi.


2016. szept. 30. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A "főnök" a cég tulaj? Mert akkor semmi közöd hogy a fiát felvette a saját cégjébe, ahhoz sincs közöd ha a fia nem jön be. És ahhoz se hogy ki nyalja a főnök s eggét. A lényeg hogy te ne nyaljad, és ugy általában kussolj és végezd a dolgod.
2016. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott ő a főnök és a fiával kivételez, ha tetszik, ha nem visszaél a "hatalmával". Rengeteg ilyen kiskiralysag van, ha nem tetszik menni kell, mert bármit csinálsz a fiat fogja védeni.

Miért zavar? Az ő fia nem fog tanulni semmit és fogalma sem lesz a cégről a cégvezetésről, ha így csinálja tovább majd simán csődbe viheti később. Én ilyennel pont nem foglalkoznék, ha nem vagyok részvényes vagy tulajdonostárs és nincs belőle karom. Ha beleszól abba, amihez nem ért az baj lehet akkor, ha "mindekit" megkárosítása ezzel, mert mondjuk miatta visszaesik a forgalom vagy egyéb hasonló következménye van. Nem tudom mivel foglalkozik a cég.

De amíg csak el lebecol addig nem sok vizet zavar véleményem szerint.

2016. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kérdezted.

1. a kolléganő nem fogyatékos, se nem vak, csak nyilván félti az állását

2. téged viszont ha ez ennyire kiborít, mijacsáért nem hagyod már ott őket a fenébe???

2016. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miéret te másként viselkednél a fiaddal?

Ilyen az élet, ne törödj vele, csak bosszantod magad.

2016. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye az eszedbe sem jutott, hogy aki rákérdezett, hogy a főnök fia bent van-e, az pontosan tudta, hogy nincs csak remélte, hogy a felszólalása után többen kiállnak mellette, és a főnök is majd azt mondja, hogy "ok, elég ebből! Innentől kezdve nem pátyolgatom a kölykömet!

De senki nem állt mellé, senki nem emelte fel a hangját, és a főnök is védte a fiát.

Ez van, ezt kell szeretni. A főnöké a cég. Ha ő úgy dönt, hogy a pici fia is ott dolgozik ahogy dolgozik azzal neked nem kell foglalkozni. Téged nem azért vettek fel, hogy hisztizzél a főnök fia miatt.

Csak megjegyzem. Külföldön dolgozom, és a kis cégnél a főnök már szinte minden rokonát behozta. Én pl: csak 3 hete látom, ismerem a főnök lányát és fiát, de állítólag már vagy 5 éve ott dolgoznak. Pedig én lassan 7 éve dolgozom ott, és sosem láttam. De ennyi, nem érdekel, hogy bent vannak vagy sem, hogy ha dolgoznak mit csinálnak. Én megkapom a havi fizetésemet, és ennyi is tartozik rám.

2016. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok es attól függetlenül, hogy az a főnök így áll a fiához az enyém biztos nem fogja ezt így csinálni. Meg kell tanulnia, hogy a pénzt nem csak költeni kell, hanem meg is kell keresni és felelősséget is kell vállalnia másképp egy senki lesz belőle hiába gondolja úgy, hogy valaki miattam.
2016. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"hogy valaki miattam"


Hát hidd el a főnök is egy senki. Egy kihanemén vadparaszt akinek apuci mielőtt feldobta volna a pacskert a segge alá tolta a széket. És ő éppígy teszi a fiával.

2016. szept. 30. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked mi közöd van, hogy ki allá mit toltak? Ha nem tetszik, keress más céget.
2016. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!