Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak annak érdemes politizálás...

Csak annak érdemes politizálásba kezdenie, aki határtalan önbizalommal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Eléggé magamra tudom venni, amikor valaki lenéz. Sajnos érzékeny ember vagyok és könnyen elbizonytalanodom.

El nem tudom képzelni, hogy milyen érzés lehet, amikor milliók gyűlölnek és ennek tudatában kell élnie az embernek. Viszont látom a TV-ben a politikusokat, hogy mennyire elvannak ennek tudatában.


Hogy lehet valakinek ennyi önbizalma? Milyen lelkiállapot kell ehhez? Nagyon szeretném elérni én is.


2016. jan. 25. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondold el, hogy te vagy a kdnp vezetője, milliárdos vagy, keresztény vagy, megvan mindened, építhetnéd az országot. Erre a parlamentbe amikor megszólalsz csak azt akarod elérni hogy lehessen fürjekre vadászni meg más védett madarakra, mert a közpénzen vett családi birtokról nagyon jól tudnád őket lőni.


Erre persze a tömeg lehurrogja, és ő mit csinál? Semmit, nem foglalkozik vele. NEm azért mert nemzavarja, hanem mert úgy tekintenek az átlagemberekre mint kihasználandó férgekre. ÉS simán folytatja amit elkezdett. Szal nem önbizalma a nagy, hanem tudják ignorálni a pórnép beszólásait :)

2016. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Önbizalom valóban szükséges. Továbbá képesség a nagy nyüzsgésben észrevétetni magad. Ezen túl a mocsoknak nemcsak elviseléséhez, hanem gyártásához is kell érteni.

Tudni kell szelektálni: hol kell ütni, hol nyalni, hol hazudni, hol lopni, hol hasonlókat. Kettőt biztosan nem kell tudni: igazmondást és szakértelmet. Azoknak ma nincs szerepük.

2016. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,önbizalomra szükség van hozzá,sőt megfelelő vastagságú arcbőrre is.Gerincre kevésbé,az csak zavarná őket az érvényesülésben.
2016. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!