Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a megoldás felmondáso...

Mi lehet a megoldás felmondáson kívül arra, hogy ne inzuntáljon mindig a főnök?

Figyelt kérdés

"rendes" családos ember, csak valószínűleg mert öreg, kapuzárási pánikban.

Egyedül vagyok női kollega

Folyamatosan kapom, hogy bepróbálkozik, közvetlenebb kapcsolatot akar, nem csupán munkahelyit, pl nekem fodrászt, kozmetikust akart már fizetni mert névnapom lesz(holott közöltem, hogy nem is ünneplek névnapot)és mindig csapatépítő tréninget akar szervezni, csakhogy fürdőruhában lásson(ha nem megyek, le is fújja).

Megesett, hogy azzal poénkodott, hogy mit szólnék ha felizgatna.

Igazából a kiszolgáltatott helyzetem miatt enged meg sokmindent magának mert tudja hogy nagyon kell a munka és pénz, és nemigen találok hasonló állásokat(de igyekszem, most is van másik kilátásban)


Jelenleg mindenre nem-eket mondok.

köszi nem kell a fodrász, és nem megyek csapatépítő tréningre, pláne nem fürdőruhában, hogy rajtam csorgassák a nyálukat, utálom, hogy a kiszolgáltatott helyzetemet akarják kihasználni azzal, hogy kötelezővé akarná tenni.

Hál ég elfogadta, nem kötelező mennem.


Igyekszem "csodorban" járni, azaz nem kirívó a ruházatom, inkább öreganyámnak öltözök a munkahelyen, hátha nem vesz észre, de nem hat semmit.

Sőt, már ott tart, hogy sérelmezi, hogy mindig elutasítom.


A feleségének úgy szólnék, de tudom hiába, mert ő mintha "alárendelt" lenne, vagy nem tudom, akárhányszor beszéltem vele eddig akármiről, távolságtartó marad és a munkahelyi dolgokban mindig hárít, hogy a férjével beszéljem ezt meg(szóval egymás munkájába valószínűleg nem szólnak bele, nem beszlik meg az alkalmazottak sorsát, vagy ilyesmi).


2016. okt. 7. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp munkahelyet kell váltanod..ez csak egyre rosszabb lesz.
2016. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy kis burundanga mindig segít. Ráveszed vele h mondjon el mindet a feleségének ;)


Vicce félretéve talán egy kamubarát segít. Valahogy megemlíteni h sietned kell mert találkozol a pároddal v hasonló.

2016. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Na most ezt így elképzeltem, hogy bikinis csapatépítésen veszek részt egyszál nőként... o.O Brrrrr.... Szerintem se tudsz mit tenni, mint minden alkalommal határozottan elküldeni a fenébe, komunikációt a minimálisra csökkenteni, és ezerrel keresni új munkahelyet.

Gusztustalan egy pacák lehet, most komolyan, az ilyeneknek semmi önbecsülésük nincsen, hogy csak folytatják?!?

2016. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi köszi! Hogy ez nem jutott eddig eszembe


Majd megemlítek olyat pl, hogy most szabadult a párom és sietek főzni. :)


Egyéb ötletek is jöhetnek, de remélem ez hatni fog.

2016. okt. 7. 13:48
 5/11 anonim válasza:

Szia!

olvasom a problémát.. nagyon sok minden eszembe jut.. az alap, amivel indulhatsz a megoldás felé, hogy milyen jogviszonyban vagy? Bt-társ, közalkalmazott...stb mert bizony nem mindegy... ha ezt megosztod velem, gondolkodhatunk tovább

2016. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szervezz be magadnak valami jól kigyúrt ismerős hapit, és dumáld meg vele, hogy valamelyik nap mint a barátod, ugorjon be hozzád valami aprósággal a munkahelyedre. Mozogjon, viselkedjen ott úgy, hogy érezzék belőle, aki közeledni mer feléd, az ne számítson sok jóra...mert akit sötétben az utcasarkon elkap, ki tudja, mi történik vele?
2016. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért kicsit fura h hirtelen lett egy több éves kapcsolatod. Szerintem elég egy új is. Ha fb-n fenn van neked a főnököd akkor ott sem árt állítgatni a dolgokat a hitelesség kedvéért. Egy megkért barát is jól jön ha mondjuk be tud ugrani a munkahelyedre eljátszva h az új pasid, és hozott neked valamit, v érted jött.
2016. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha rákérdeznek, hogy a barátod miért ült?

" 8 napon túl gyógyuló, de egyébként könnyű testi sértés miatt! Nem volt lényeges, csak eltört a keze-lába, kiköpte 2-3 fogát, és azóta csak tolószékben közlekedik az illető."

És vigyorogj a képükbe! :)))

2016. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szimpla alkalmazott vagyok


most teszek fel épp hirdetést, hogy jó fizikumú kamubarátot keresek.

2016. okt. 7. 14:09
 10/11 anonim válasza:

:-)... ......

A feleséget semmiképp nem hoznám képbe, mert vagy tudja, hogy ilyen, vagy nem, de tudjuk, hogy mindenki védi ami az övé... ha jó, ha nem, előtted biztos nem fognak kompromittálódni, és hülye helyzetbe keveredhetsz és az állásod is oda, amit úgy olvasok nem szívesen adnád fel... mert hát egyéb helyzetben ilyen problémával keresne mást... Amerikában a szexuális zaklatás miatt több százezres pert nyernek a nők... ezt tudjuk.. mennyi ideje dolgoztok együtt?

2016. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!