Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvodapedagógus állás betöltése...

Óvodapedagógus állás betöltése diploma nélkül? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha minden szerencsésen alakul, 2 év múlva meg lesz a papírom, viszont addig is szeretnék már a szakmában dolgozni. Sok helyről hallottam, hogy kis létszámú óvodák munkaerőhiány miatt keresnek akár képzetlen munkavállalót is azzal a kikötéssel, hogy levelezőn diplomázzon le.

Ez igen vonzó lehetőség, de érdekelne, hogy ez legális-e, illetve hogyan papírozzák le az ilyen eseteket? Főként olyanok válaszát várnám, akik voltak hasonló helyzetben, vagy épp keresnek ilyen munkaerőt.



2016. okt. 9. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk dadusként dolgozott egy csaj az oviban, amìg meg nem lett a diplomàja.
2016. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már 2éve dolgozom teljesen hivatalosan képesítés nélküli óvónőként folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaim közben. Remélem már sikerült az elmúlt ~1évben Neked is elhelyezkedned.😊 Ha nem,akkor pályázz csak nyugodtan mert hiány van. Én is az esélytelenek nyugalmával tettem mégis sikerült!😊
2017. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!