Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeznél a munkára, ha...

Jelentkeznél a munkára, ha 17:30-ig tart, és 45-50 perc az oda, és hazajutás? ( Tehát minden nap 18 15 körül érnél haza)

Figyelt kérdés
Nem álmaim állása, de nem is a legrosszabb.
2016. okt. 9. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam már ennyinél többet is munkába. Nálam egy óra utazás, azaz egy oda, egy vissza az a határ, amire még azt mondom, hogy simán vállalható. Ha többet kéne, akkor már nem lennék túl boldog, de ha rá vagyok szorulva a munkára, akkor nyilván ez sem érdekelne.
2016. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem okozna problémát, de volt, ahol rákérdeztek, mennyi idő alatt értem oda, és gondot okozna-e ez minden nap. Nekem ez nem lenne probléma, de mivel azóta sem kerestek második körre, feltételezem, hogy akadt a jelentkezők között közelebb lakó is. A főiskolára és haza többet is utaztam, sőt, diákmunkára is, egyszer sem volt probléma. Ha hivatalos ügyet kell intéznem, úgyis szabadságot kell kivenni, gyerekem meg nincs, tehát nem kell ovihoz, iskolához igazodni.
2016. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 1600-kor végzek és van, amikor 1815 körül érek csak haza, mert úgy megy busz. Elvállalnám, ha normálisan fizet. De van egy szint, ami alatt szóba se jöhet.
2016. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy is jelentkeztem, hogy 8-kor kezdődik, ehhez pedig 6-kor kell elindulnom, hogy pont odaérjek, 17:00-ig tarta munkaidő, tehát átlagban 19:00-kor érek haza
2016. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap 6:30 körül indulok és általában 18:30 mire hazaérek.
2016. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Alsó hangon is fél 7 lesz az inkább nekem is, de még nem tudom a pontos címet.

Megnézem magamnak, és a fizut is, hátha megéri.

2016. okt. 9. 21:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak az időbeosztás miatt nem utasítanám vissza. Ahol most dolgozok, reggel 7-re jövök, este 7-ig vagyok itt. fél 5-kor kelek reggel, este 9-re érek haza, mégis megéri.
2016. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan diakmunkam, hogy a 4:30-as ejszakaival mentem munkaba es 11:30-ra ertem haza. Sajnis egyszer megesett, hogy 3 napra osztottak ve zsinorban, a 3. nap mar nem nagyon voltam magam...


Ha nincs mas oke.

Iskolaba 1-1:15 volt anno nekem az uttal, sajnos 2 atszallassal; szoval meg tanulni se nagyon tudtam, foleg hogy ulohely se nagyon volt. Akkor vettem az elso okostelefonomat: igy tudtam netezni utkozben. :) Most mar mindenkinek van: lehet facezni, skypolni, olvasni, e-mailezni akarmi.


45-50 perc nekem teljesen belefer.

2016. okt. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az 50 perc utazás nekem is belefér még, nekem inkább az a "bajom", hogy mindig fél 7-re hazaérni nem szerencsés. Sokkal jobban szerettem( és számomra hamarabb is ment az idő), amikor pl 17 órakor már itthon vagyok. :)

Persze megnézem mindenképp, mert ha mégis olyanok a feladatok, akkor megéri így is.

2016. okt. 10. 08:50
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon álomvilágban élhetsz, ha ez neked már kérdőjeles... én egyetemre, sok melóba is jártam ennyit oda-vissza. Persze, jó az, amikor az ember 4-re, 5-re otthon van már, de nem ez a reális. 17:30-as végzés tök reális, és 45 perc sem kardbadőlős.
2016. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!