Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi szabadidőd van munka...

Mennyi szabadidőd van munka után? Mikorra érsz haza?

Figyelt kérdés

Meddig vagy bent a munkahelyeden? Szokott lenni túlóra?

Munka után van erőd még csinálni valamit vagy csak a kötelező dolgokat tudod le,úgy mint posta/bolt,stb?

Hány órára szoktál hazaérni?



2016. szept. 21. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

15:45re általában, túlóra nincs, mivel van állandó délutános műszak, így ha akarnánk se tudnánk bent maradni.


járok angolra, meg felmerült egy egyetemi képzés levelezőn, bár azt a témát még végig kell járni.

2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fél 3-ig tart a munkaidő, tehát kb. 3-ra érek haza, utána szabad vagyok. De ez csak a hivatalos 8 órás munkaidő. Ha túlórázok, akkor meg változó, mikor érek haza. Én döntöm el, hogy hány órát akarok túlórázni. Néha 13-14 órákat is le szoktunk nyomni egyben. De ez legfelejebb 1 hétig (6 napon át) szokott menni, vasárnapra kidöglik mindenki, a rá következő héten pedig egy percet sem marad túlórázni senki. :D

Kötelező túlórák nincsenek, mindenki annyit dolgozik, amennyit ő akar. Viszont a fizetésünk olyan alacsony, hogy kénytelen vagy túlórázni, mert a napi 8 órából nem tudsz megélni. Tehát gyakorlatilag így teszik kötelezővé a túlórát, hogy ha nem akarsz éhen halni, akkor úgyis maradsz tovább dolgozni. Aztán meg mindig előadják, hogy örüljünk neki, hogy milyen rendes a cég, hogy megengedik, hogy annyit túlórázzunk, amennyit csak akarunk és így plusz pénzt tudunk keresni. :D

2016. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Délelőttösben kb negyed 4 re érek haza (kb másfél óra az utazás) akkor többet van szabadidőm, de általában érzem, hogy komásabb szoktam lenni a kevés alvás miatt, de aludni valahogy mégsem tudok, így az a vége, hogy este 11 előtt nem nagyon megyek aludni, aztán reggel meg megint hulla vagyok a 4 órás keléssel.


Délutánosban viszont aludhatok rendesen, de este 11 re érek csak haza, még egy kicsit gépezni szoktam, aztán megyek aludni, másnap meg kb 10-fél 11 kor kelek, de már délben indulnom kell szóval ilyenkor nincs olyan sok szabadidőm relatíve.


Túlóra nem jellemző, egyebeket intéznem nem nagyon kell, mert anyummal élek, vásárolni meg munkahelyen szoktam (szupermarketben dolgozom. )

2016. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus vagyok hivatalos nyitva tartás 10-18:00-ig.


Ha pont 10-re hoznak kutyát akkor 9:36-ra érek be.

Ha később akkor 10:06.


Átlagban az utolsó kutyát úgy vállalom,hogy fel 6-ig végezzek. De ez nem mindig jön össze és volt mikor bizony a kozmetikát fél 8-kor hagytam el. 45 perc az utazás...19:56-ost értem el, 20:45 körül érek haza olyankor.

Sajnos van mikor 17:00 hoznak kutyát,mert máskor tényleg nem jó,időnként muszáj bevállalni és ha nagyobb testű akkor azzal bizony később is végzek.


Viszont átlagosan 18:45-19:15 körül mindig haza érek. Ezek után kutyasétáltatás,etetés, aztán fürdök vacsizok.. legjobb barátnőmmel össze futok kb 11 ig(szerencsére 5 percnyire lakik :D).. aztán alszok..


Még én is szüleimmel élek,szóval vásárlás,posta stb nem játszik.


Viszont heti 2x vagyok szabadnapos egyik szabadnap hétköznapra esik. Én telószámla fizetés,orvoshoz menés,vásárlás(magamnak vagy ha anyum megkér),takarítás akkor ejtem meg.


Volt már nem egyszer,hogy 20:00-20:45 körül értem haza és 23 kor meg indultunk bulizni :D

Néha bevállalom.


Mikor gyárban dolgoztam délelőtti és délutáni műszakban akkor nem sok szabadidőm volt a sok túlórázás miatt csak hétvégén.


Kozmetikai előtti melóhelyem irodai volt 8-4-ig.. fél 5.re értem haza szerencsére abban a 8 hónapban míg irodán melóztam addig volt a legtöbb szabadidőm. Volt délutánom,estém és hétvégém.

2016. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1, kb. 5 órányi szabadidőm van munka után;

2, 16; 16.30; 17 h-ig vagyok bent a munkahelyemen;

3, A kötelezőket megcsinálom, lenne is energiám dolgokhoz, de nem fedeztem fel magamban azt a hasznos tevékenységet, amit szívesen végeznék;

4, 10 perc alatt hazaérek a munkahelyemről.

2016. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni túlóra, de van, oylan is, hogy hamarabb engednek el. Általában 3 és 5 között végzem valamikor. Utána letudom a boltot,ami kell. Hazamegyek (kb 10 perc), megfőzök, akkor még tanulni szoktam vagy otthonról is van, hogy a kutatásommal foglalkozom, ilyen 8-9-ig, utána sorozatot nézek, netezek és alszom.. Egyszerű és unalmas életem van, de szereten..D

.

2016. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7-től fél 4-ig dolgozom, túlóra nincs, 15 perc míg hazaérek, utána szabad vagyok. De tanulok otthon, levelezőn egyetemre járok.
2016. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akik fél 3-3 körül végeznek, azok hogy a túróba csinálják? 6 órás munkarend? Vagy délelőttös műszak?

5-re érek haza. Utána már nem nagyon van kedvem semmihez, de hát nem kedv kérdése se a kutyasétáltatás, se a főzés. Úgyhogy főzőcskézni szoktam, postát elintézem mert 7-ig nyitva van, takarítani péntek du. szoktam, mert akkor már fél 3-kor otthon vagyok és nem akarom a hétvégémet erre pazarolni.

2016. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mondom meg mikor akarok dolgozni a héten, napi 4 órában, úgyhogy van hogy 7-re, de van, hogy 2-re már otthon vagyok. Pénteken és szombaton egyetemen vagyok. Nem kell soha túlóráznom, de ha meg is teszem, másnap kevesebb ideig vagyok bent.

Mivel 4 órás, ezért marad energiám, de szombat este egyetemről hazakullogva kissé kifacsartnak érzem magam.

2016. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb én is úgy vagyok mint a 8-as.

Általában tanulok a gyerekkel, főzök, be a hiradó közben tornázok a tv előtt. Este van, hogy tv-t nézek vagy olvasok. 10 körül fekszem le, mert 6-kor kelek.

Pénteken d.u. takarìtok, hogy a hétvégén ne erre menjen el az idő.

Mókuskerék......várom az ünnepeket, hogy kis pihenés is jusson.

2016. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!