Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyen temperamentumú...

Nektek milyen temperamentumú a főnökötök? Szokott ordibálni/ káromkodni? Ki szokta beszélni a másikat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, milyen helyeken az ott dolgozók hogyan látják a helyzetet, mennyire felhőtlen a hangulat bent a négy fal között.

Első hónapomon vagyok túl az első normális (tehát ütemezetten bejárós) munkahelyemen, meglepett, hogy amit kifelé mutatnak, mennyire nem is igaz.



2016. okt. 10. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csendes, kissé elvarázsolt. Ha ideges csendben puffog. Kedvelem..:)
2016. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én jelenlegi főnököm alapvetően nyugodt természetű ember, bár most egy projekt miatt sokat bosszankodik (teljesen érthető egyébként, miért). Nem játssza a kemény főnököt, inkább szeret jó kapcsolatot kialakítani a beosztottakkal, az ötletekre, ha azok előre visznek, nyitott, némileg szabad kezet ad a határidők betartása mellett. Emberileg egy kissé ügyetlen, hajlamos leverni dolgokat az asztalról egy hirtelen mozdulattal, vagy nekimenni valaminek, folyton rohan, alig eszik, ezeken pedig mennek a viccelődések, természetesen vele az élen. :-)


De nem minden főnököm volt ilyen eddig, és nem tudom, milyen lesz a következő, mert éppen átszervezzük a munkámat, más formában fogunk együtt dolgozni, és most másik helyet keresek főállásnak mellé.

2016. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1, Lasse fair munkamorált képvisel, ami nem jó;

2, Káromkodni nem, ordibálni csak akkor, ha valaki nagyon felhúzza (nekem már sikerült...);

3, Rendszeresen kibeszéli a másikat. Ezt többnyire nem rossz szándékkal tenné, de mivel nem tud sok dologgal mit kezdeni, kezelni, ezért teszi: javaslatot, tanácsot kér így burkoltan.

2016. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy kos csillagjegyű 40éves 2gyerekes nő a főnököm, azt hiszi magáról mindent és mindenkit tud irányítani és ha vmi nem úgy van ahogy ő akarja, akkor meg jön a hiszti roham az őrjöngés. amúgy jófej, de kontroll mániás és hirtelen haragú és bosszúszomjas, a férjével naponta veszekszik a telefonban, neki semmi se elég jó. ha nem lenne a főnököm lehetnénk jóban, de így tartom a 3 plusz 3 lépést, de értékelem benne, hogy jó anya. de nem barizunk főnökkel, ez alap nálam.
2016. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig túlpörög és mindent túlgondolok. A kettő párosítva azt eredményezi, hogy én még le vagyok ragadva egy gondolatmenetnél, ő meg 5-tel előbb jár és összefüggéstelen megjegyzéseket tesz, nem a kérdéseimre válaszol sosem. Nagyon ritka, ha agyilag sikerül lassítania. Ha ideges, akkor zsigerből lekezel és hülyének néz mindenkit, nem ordít, nem csapkod, a hangsúlyon változtat.


Amúgy laza a hangulat, ha nincs ott, akkor meg főleg. Néha érti a poént, néha nem. Sokszor meg sem hallja, tehát alapvetően nem feszélyező a jelenléte.

2016. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző főnökömnek folyt a szájából a káromkodás. Megszoktam. Csak egy a probléma, hogy le kellett szoknom a káromkodásról, mert rámragadt egy rövid időre. Egy másik kolléganőm, aki szintén vezető, nő létére hasonlóan káromkodós. Hihetetlen, hogy nem szólnak neki, ja mert vezető?? Volt egy következő kolléganőm, és is szitkozódott, de rendszeresen, hangosan, ő is elég trágár volt. Egy idő után már szórakoztatott a káromkodásuk, nem látták rajtam, mert magamban mosolyogtam, hogy a csudába tudnak annyit szitkozódni, káromkodni.
2016. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kisebb netszolgáltatónál vagyok, a főnök egy sokszor túlságosan is szókimondó, lenéző, ordibáló tahó, türhő paraszt. Valamelyik héten is ordibált a munkáscsapattal egy ordenàré öblöset szellentett az iroda közepén, majd azt mondta (megvan a hangfelvétel): "Bsszátok meg pont ennyit értek. Raboljátok ti itten a drága időmet és sajnos én vagyok a hülye, hogy pénzellek is titeket ezért. És a kisfőnök (a társtulajdonos) is azt hiszi, mert 8-tól 5-ig-es munkaidőben 9-től 3-ig benn olvas, már el is hiszem hogy programozik nekem. Legszívesebben őt is szélnek ereszteném a fszomba.".
2018. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ó'mán he ba zmeg... Ez azért nálam is kiveri alaposan minden biztosítékot. 17 éve van egy vegyi üzemem, de szégyentől süllyednék a Föld másik felére át, ha ilyet akarnék mondani a munkásaimról. Ha nem akarnám pénzelni őket, eleve fel se venném egyiket se. Hát könyörgöm, én alapítottam a vállalkozást, én toboroztam a csoportot! Ha meg elege van belőle, akkor kezdjen magával is valamit, ő is elmehet dolgozni még napszámba is.
2018. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves 7-es, ha velem így beszélne bárki is, legyen az főnököm vagy nem főnököm, én a sárga földig pofoznám az hótziher. Azért az elemi etika, kultúra és a tisztelet embertől emberig mindenkit megillet.
2018. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!