Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok bulizni és káromkodni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek pár nap múlva. Tanulok, szeretném megtanulni normálisan azt a szakmát amit elterveztem ( pedagógus szeretnék lenni).Igazából kicsit zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg másoknak. Bulizni nem járok, mert nem szeretem. Táncolni szeretek, de normális helyen. De oda meg még nincs kivel menni, a "barátnőim", vagyis inkább csak volt általános iskolai osztálytársaim elvannak maguknak, nem hiszem, hogy szivesen befogadnának. Meg úgy őszintén, nem is vágyom a bulira. Ha majd lesz barátom, akkor vele elmegyek. Mert még egy bajom van, hogy nagyon félek. Minden neszre felkelek, sötétben is nagyon félek, egyedül nem tudnám jól érezni magam, csak ha tudom, hogy van aki vigyáz rám. Sokszor provokálnak, hogy káromkodjak. Nem értem, miért...szerintem lányoknak egyáltalán nem áll jól, nem mintha a fiúknál díjazom, de néha azért ha egy-egy kicsúszik, akkor azt lehet tolerálni. Hát nem is tudom....Velem van a baj? 18 évesen ilyen vagyok...
2013. dec. 3. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs veled semmi baj, ha lenne barátod biztosan boldog is lennél. Csak hát itt a bökkenő! Hogyan lesz barátod ha soha nem jársz el sehova? Meg az sem előny hogy zárkózott vagy nehezen nyílsz meg.
2013. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Az nem baj, hogy nem akarsz bulizni. Még nagyon sok szórakozási és kikapcsolódási lehetőség van.

Az viszont nem túl jó, hogy ha jól értem, akkor máshova sem tudsz elmenni, mert nincs kivel.

De majd biztos bekerülsz egyetemen új társaságba, megismersz új embereket. Biztos lesz ott valaki, aki szintén hasonló, mint te, és nemcsak a buli érdekli.

A káromkodás meg nagyon közönséges egy lánytól, nőtől. Fiútól is, de ott tényleg néha kicsúszhat, csak ne legyen benne minden mondatában.

2013. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Kár, hogy kevés ilyen lány van, mint te.
2013. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem igazad van, én is ilyen voltam/vagyok a mai napig is. Egy ideig próbáltam megfelelni a többi embernek, de semmi értelme, akkor már nem ugyanaz leszel.

Ami a káromkodást illeti... Az anyám minden második szava valamilyen csúnyaság volt, és már korán eldöntöttem, hogy ilyet senki sem fog tőlem hallani, főleg nem a gyerekeim, mert már akkor is nagyon szégyelltem, hogy egy ANYA hogy beszélhet így a gyerekei előtt. Már elmúltam negyven, és ezt eddig még mindig sikerült betartani. :)

Kitartás, előbb-utóbb találkozol magadhoz hasonlóval, és jól érzed majd magad!

2013. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs Veled baj, sőt. Bárcsak több ilyen lány lenne. Egy igazi kincs vagy ebben a züllött világban.


32/F

2013. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem megváltozni! Egy pedagógus, aki káromkodik, nahát, milyen példával járnál elöl a lurkók előtt!

Igenis majd lesz egy remek fiatalember, aki észrevesz! 18 évesen még nem maradtál le semmiről (én már a duplája is elmúltam :o)

Járj normális helyekre szórakozni, egyáltalán járj el otthonról! A nagy Ő-vel tényleg bárhol össze lehet futni, pl. sportolás közben, könyvtárban, a buszon is.

2013. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!