Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan netes munkahely...

Van olyan netes munkahely kereső, ahol nem csak konkrét szakmákra lehet rákeresni?

Figyelt kérdés

Sok álláskereső portál van. De mindegyiken konkrét szakmákat kell beírni, hogy mit keresek. De én nem tudom vagy nem teljesen tudom szakmákba kategorizálni magamat.

Olyan lenne jó, ahol tulajdonságaimat, erősségeimet, érdeklődésemet tudom megadni, és ezek alapján szűri, hogy milyen állások jöhetnek szóba.

Vagy olyan, ahol megadhatom, hogy mi nem jöhet szóba nálam, és akkor szűri, hogy mi marad.

Én többféle állát is szívesen végeznék. A kérdés nálam inkább a, hogy milyen téma, milyen ügy köré csoportosul a tevékenység, amit végzek.

Lehet valahol így keresni?



2016. okt. 12. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak konkrét szakmára lehet rákeresni.

Pl.: ha te grafikus szeretnél lenni azt marketing címszó alatt találod (ami ugye elég tág fogalom).

Vagy ha eladó akarsz lenni azt a kereskedelem,értékesítés alatt találod (ami szintén elég tág)

Ha van elképzelésed róla mi érdekel és mit szeretnél csinálni akkor ez bőven elegendő úgy gondolom.

2016. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen, így van.
2016. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan lenne jó, ahol tulajdonságaimat, erősségeimet, érdeklődésemet tudom megadni, és ezek alapján szűri, hogy milyen állások jöhetnek szóba. "

Ez nem egészen így működik.

2016. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!