Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a munkaerő...

Mi a véleményetek a munkaerő kölcsönzésről?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb módja annak, hogy a munkaerőnek kevesebb pénzt és nulla kiegészítést adjunk fél évig, de könnyebben is szabaduljunk meg tőle a papírozás terhe nélkül. Ezért fordulhat elő, hogy a munkáltatók még ezen idő letelte alatt megszabadulnak a kölcsönzött munkaerőtől és vesznek fel újat, ugyancsak a lehető legkisebb bérért. Tipikusan a gyárak módszere, ahol pár nap betanítani a dolgozót és nincs semmi értéke.
2016. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon előnyös a kölcsönzőnek és a kölcsönvevőnek. A melós meg még is kit érdekel?
2016. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimpla átverés.
2016. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2008ban kaptam 62 e ft-ot és megtudtam a közvetítő cég kap 32 ezret utánam minden hónapban...hát sz-r érzés volt, de legalább volt munkám, nyilván nem örökké valóságnak szól, hanem csak fél év,de pl. SAP-ban dolgoztam és utána a többi helyen ez csak előny volt a plusz tudásom és ha nem vállaltam volna el ezt a kiegészítő melót akkor nem vettek volna fel máshova ahol az SAP alap. De amúgy nagy lehúzás persze,de pl. aki kezdő munkavállaló annak lehet bejön rövid távon, hosszabb távon nem éri meg.
2016. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!