Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit fizetnek a cégek egy...

Mennyit fizetnek a cégek egy munkaerőkölcsönzőnek?

Figyelt kérdés

Mennyit fizetnek a cégek egy munkaerőkölcsönzőnek pl prohuman-nak hogy náluk dolgoztat vlkit? havi költséges? ha valaki tud összeget légyszi írja meg priviben, mert ha netán átvenne a cég akkor kicsivel több bruttót szeretnék kérni mivel a szépkártya kafetériát csak félévente osztják úgy :/

vagy lehet egyébként "jogilag" azt kérni hogy ne fél évente töltsék hanem ugyanúgy havonta?



2016. aug. 14. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felajánlottak neked egy fizetést, te elfogadtad. Ha szerinted te többet érdemelsz akkor keress egy másik munkahelyet.
2016. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudtam hogy lesz egy ilyen komment,igen elfogadtam mert menekültem az elöző helyről és végülis kb ugyanaz a bruttó 5ezer különbséggel viszont itt van kafetéria is ami ott nem volt és így hogy a kölcsönzőnél havonta adják így egész elviselhető :) de ha átvesznek majd x hónap mulva mint a többieket akkor nem havonta töltik a szép kártyát hanem fél évente és nem szeretnék x összeg + cafetéria helyett x összeg + félévente kapni csak

amúgyis fizetnek értem valamennyit ezt szeretném megtudni hogy mennyit mert kérni szeretnék átvételkor leg egy 10e bruttó emelést vagy valami hogy ne hiányoljam az x összeg + cafetériát havonta és elv igy is olcsóbb leszek nekik mert nem fizetnek értem másik cégnek, vagy munkaerőkölcsönzésnél kevesebbet is kell adózniuk?

Ha ezekkel vlki tisztában van kérem irjon, köszönöm

2016. aug. 14. 09:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha drágább lenne munkaerő kölcsönzővel dolgoztatni, mint saját állományba lévővel, akkor mit gondolsz miért foglalkoztatnak kölcsönző céget?

Ha szerinted nekik ez 10 ezerrel többe került, akkor miért nem vettek még át, és spórolták meg azt az összeget?


Ha át veszik az embereket akkor a cégnek saját bérelszámolót, munkaügyest stb kell fizetni, így azon plusz költsége van. A kölcsönző cégnél ez az összeg jellemzően sokkal nagyobb létszámra oszlik szét, így a fajlagos költség alacsonyabb.

Persze emelést kérni bármikor lehet, megadhatják más okból is.

2016. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!